Opel Odakta Yaşadıklarım

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel Odakta Yaşadıklarım

bende odakta bikac sorun yasadim ama sorunlarimi ilettigimde gercekten cok ilgilendiler hatta ben bidaha gelmem dedim ciddi ciddi biz size eleman gonderelim aracinizi aldiralim dediler sonra gittigimdede gercekten ozellikle tarik bey acayip yardimci oldu..bemce tarik beyle bi konusun derim mutlaka cozum bulur.iyi bayramlar...

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun tarık bu sıkıntıların hepsini çözer diye düşünüyorum.  ;)

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun, başınıza gelen bu tatsız olaylardan dolayı inanın  üzüldüm içim cız etti.İnşallah sorunlarınız bir an evvel düzelir.Olmadı aracınızı satar kurtulursunuz...

ozankaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:
Geçmiş olsun tarık bu sıkıntıların hepsini çözer diye düşünüyorum.  ;)

bence tarık bey yeterince ilgilenmediği için konu bu duruma gelmiş. Umarım sorunlar cözülür kısa zamanda. Durumu diğer taraftanda dinlemek lazım birçok kişininde memnun olduğu bir kurum orası

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

֖ncelikle çok geçmiş olsun satın aracı kurtulun bence hayırlısı bu. Tarık beyin ilgisine  teşekkür  etmek lazım ama koskoca bir servis ve ODAK demekki tarık beyin işine son verirse kapatıp gitmesi lazım. Bence bu durum çok acı bir şey koskoca bir serviste bir tane adam var o ilgilenmezse arabanızın üstüne soğuk için demek. Peki bizler ne yapalım her servise bir tarık bey yok ki çalışanları çoğu bizim burdaki serviste KARALAR da anlayışsız ve üç kağıtçılar Allah cezalarını verdi en son servis iflas etti kilidi vurup kapattılar. Oh etti içim.

Selcuk17

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hepinize teşekkür ederim. İnşallah bende en kısa süre de satıp kurtulmayı istiyorum. Benim burda şahıslarla veya şirketle şahsi bir sorunum yok vede asla olamaz. Tarıkı  da orda tanıdım. Bütün bu yaşadıklarımın tamamında tarık'a gittim. Bütün olanlardan haberdardı. Evet kapıdan girdiğinizde ilgi alaka muhteşem ama işçilik noktasında tam bir rezalet. Düşünsenize sıfir araç alıyorsunuz ve 2 yıl gibi süre de servisten çıkamiyor ustune ustluk birde bunlari yaşıyorsunuz. Arabadaki harelenmeye mi bozuk silecegemi bozuk cd çalaramı yoksa kapılardaki ip atmalarinami hangisine çözüm buldu acaba 2 yıl içinde. Inanin cok kizgin vede ofkeliyim. En son çare olarakta buraya yazmak bu adamlarin böyle de bir yuzunun oldugunu size gostermek istedim.

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Öncelikle geçmiş olsun. hakkaten illallah dedirtmişler. Kim olsa hem araçtan hem firmadan soğur. Bende hiç buna benzer problemler olmadı. Biraz da teknoloji şansı diyelim.

Araç satılacaksa yeni sahibine acıdım şimdi. Demek ki neymiş? 2. el araç almak sonderece riskliymiş.

Selcuk17

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Bilds aracım yine de piyasadaki bir çok araca göre çok temiz bir araç olduğunu düşünüyorum. Aracım 40.000 de olmasına rağmen 45.000 bakimini gecenlerde yaptirdim. Yani hic 15.000 de yaptirmadim bakimlarini hep 12 veya 13 binde yaptirdim. Araca tam detayli temizlik yaptirdim. Koltuklar tavan vs. Motor temizligini rutin 4 veya 5 ayda yaptiriyorum ki motor hala ilk gunki kadar temiz. Aracima 1 tek firca bile vurmadim. Hep ozel sampuan vede ilaclarla yikattim. Aracimda ekstra dizel box ve sprint buster taktirdim ayrica arka kafa basliklarinda 9 inc ekran ayrica 1.500 tl degerinde ses sistemi taktirdim. Badi kitleri soylemiyorum bile. Evet silecek boya ve cd calar haricinde asla bir problemi yok. Arac konusunda hassas oldugumdan uzerine cok titredim. Kazasi boyasi degiseni de yok. Satarken alana da bu kusurlari soyleyerek satacagim. 4 yillik garantisi vardi 2 yili kaldi. Herhangibir problemde garantiden hallede bilir diye dusunuyorum. Ben yaptiramadim belki alan kisi yaptirabilir. Hayirlisi diyorum artik.

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun , umarım sorunlarınız çözülür .

gogoank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok geçmiş olsun. Umarım en kısa zamanda gönlünüze göre aracınızı satıp, istediğiniz aracı alırsınız. Bu arada size nacizane tavsiyem ; işlerini beğenmediğiniz yere gitmeyin. Muadili onlarca yer varken tercih etmeyin.