Opel Galatasaray'a Sponsor Oluyor...

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Galatasaray Spor Kulübü ile Avrupa’nın en büyük otomobil üretici firmalarından biri olan Opel Türkiye arasında imzalanacak sponsorluk anlaşmasının imza töreni, 18 Aralık 2012 Salı günü saat 13.30’da Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena Basın Toplantı Odası’nda gerçekleştirilecektir.

Opel’in Galatasaray Spor Kulübü Resmi Araç Sponsoru olacağı anlaşmanın imza törenine; Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Opel Türkiye Genel Müdürü Sayın Özcan Keklik ve Galatasaray Spor Kulübü İcra Kurulu Başkanı Lutfi Arıboğan katılacaklardır.

İmza törenini takip etmek isteyen medya mensupları akreditasyon için en geç 18 Aralık 2012 Salı günü saat 11.00’a kadar basinoperasyon@galatasaray.org e-posta adresine başvuruda bulunmalıdır.

Medya mensuplarının bilgisine sunulur.

Program

Tarih : 18 Aralık 2012, Salı

Yer : Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena Basın Toplantı Odası

Saat: 13.00 Karşılama
13.30 Basın Toplantısı
-------------------------------------------

Bence Opel Türkiye için büyük bir adım... :alkis:

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
iyiki opeli satmışım ozaman :)

karacakayali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
e OPEL GALATASARAY'A sponsor olur, sponsorluk sözleşmeside 18.12 tarihinde diğer bir ifadeyle yarın imzalanacak, yani benim doğum günümde :) ben buna üçü bir arada diyorum:)) süper bir doğum günü hediyesi oldu :D

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sponsorluk imzasını atarken bağıracan allah cezanı versin bir lpg'li astra insginia getirmediniz diye :D malınızın arkasında durun diye :D

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
ya opelden yada beşiktaş tan vazgeçmem gerekecek hangisi daha zor acaba:rulet:

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Chevrolet'de Trabzona sponsor olacakmış :D

abawwwwww havaaar gomşular havaaaarrrrr ,onuda satayım hemen. fenerbahçe için anadol sponsor olsa anadol alırım :)

mericalptekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ünal başkan anlaşmaya 1.6 dizel otomatik astra insignia üretilecek maddesi koydursaydı keşke :D

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
iyiki opeli satmışım ozaman :)

Bir Opel daha alasım geldi, Opel kaliteden anlıyor :). Ethem altındaki araç hangi showroomda satılıyor, yetkili servisleri nerede, bakarsın onlar da GS'yın PAF takımına sponsor olurlar :). (Şimdi Mercedes'de kalkıp FB'ye sponsor olursa, Ethem'in dilinden epeyce çekeceğim var demektir)