İzmir'e Yeni Gelenler İçin 100 Madde...

izmirli_kaptan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş bayaa duygulandım okurken.doğma büyüme izmirliyiz.sanırım burda doğup büyüyen herkes burda ölmek ister...çesmede kumru yemeden,inciraltında denize karşı kahve içmeden,sevincin orda 5dkde 1000 güzel kızı nasıl görebildiğini düşünmeden,ksk basket macına gitmeden,pasaportta boyoz cayla kahvaltı etmeden,yeni acılan cevre yolunda basmadan gecmez bu hayat yaww

serkan_2120

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ahhh ahhh özledim yaww yaz gelsede binsem arabaya kaçsam izmire ne seviyom izmiri anlatamam bu sene ağustostan önce gidemiyecem gibi gözüküyo işlerden dolayı gelmeye yakın haber vereyimde izmirlilerle bi buluşma yapalım :)

EKTOPEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1507870341070987normalkbl4.jpg

dsc00052im6.jpg

dsc00524so8.jpg

dsc00533ga7.jpg

dsc04638og1.jpg

dsc00052xg7.jpg

Haftasonları bir çok fotoğraf çekerim arkadaşlar özellikle gün batımını beklerim ki hava her seferinde farklı tonda bir kızıla bürünür...

İzmir'in
Denizi kız
Kızı deniz
Sokakları
Hem kız kokar
Hem deniz...

dogan_tire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yo bizim sınıfta 15 kız 3 erkeğiz hesaplarmız acaba izmirin kızları değilde nerenin kkızları peki :)

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İzmir bir başkadır güzeldir özellikle İzmir'den sonra çeşme ye gidilmezse olmaz

boraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
63-İnsanlar genelde huzurlu araba kullanırlar. Trafikte birbiriyle kavga edenler azdır. Trafikte yanlış yaparsanız biri 'bilâder napıyon' der. Kaşlarını çatar, kızacak gibi yapar. Sonra bir gülümsemeyle oradan uzaklaşır

evet, ben bunlardan birine denk geldim. Izmir-Aydin otobaninda sag seritten bir 34 plakali kamyon giderken, onu orta seritten giden 35 plakali tir solluyordu. Ben arkadasin arabasiyla (merak edenler icin, Subaru Impereza STi =D) 260km/h civarinda sol seridi kapatmistim ki; 35 plakali bir amca bir anda sol seride 60-70km/h civari bir hizla atladi. Zar zor yavasladim, sonrada o kadar selektore ragmen saga cekmedi. Ha iyiki de cekmemis yoksa hiiic iyi olmazdi =D

dipnot: bir de hep merak ederim, neden izmirliler Istanbul'a ozenir? Mavi'nin Istanbul t-shirt serisinden sonra izmirli bir firma da izmir tshirt leri basmis malum :D