opel en çok şikayet alan araç mıdır?

calamalka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neden opel kötü marka olsun ki
yani şikayet sitelerini araştırın her markada dünya kadar şikayet var sonuçta bu iş elektonik gibi şans işi biraz
yani örnek veriyorum çevremde aurisi olup acayip memnun olanda var lanet okuyanda var
bu hem araçtan ne umduğu yada arabanın cidden şans eseri bi sorun çıkartıp çıkartmadığı
ilk aracım astra f hiç satmadım o arabayı başka aracım olmasına rağmen
ama 12 yıldır kullanıyorum ve eskimesinden dolayı değişmesi gereken parçaları hariç bir sorun çıkartmadı şu ana kadar
kötü marka diil kötü kullanıcı olabilir belki
aracın bakımlarını zamanında yapmaz ona iyi bakmazsanız 1 bozulcaı yerde 3 bozulur
he tabi yine bazı arkadaşlar cidden memnun olmayabilir ama dediğim gibi elektroniktede böyle bu şans işi
bu kadar belki fazla gibi gözükmesinin sebebi inanın sattıkları adetin binde kaçı kadar ki buda makul bi rakam
dünyada şikayet olmayan marka varmı?yani inanın ferrari sahibinin şikayet ettiğini duydum parçaları pahalı die:)
herkesi memnun etmek zor

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel aslında araçtan çok servislerinden çok şikayet edilen bir marka bence. Eski aracım astra g idi ben de şikayetçiydim arabadan ama meğer sorunlu araba almışım o yüzdendi. Onun dışında benim arabam sorunlu da olsa araba alacaklara temiz bir astra g'yi hep tavsiye ettim.

Şartlar bunu gerektirdi astrayı satıp bravo aldım, çok da memnunum 23000 km'dir hiçbir sorunum yok ama yine araç alsam opel de alırım tekrar neden almayayım ki. Bazı sorunlar vardır her markada olabilir.

adnan___sayan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mercedeste bile şikayet var

selmete

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel aslında araçtan çok servislerinden çok şikayet edilen bir marka bence. Eski aracım astra g idi ben de şikayetçiydim arabadan ama meğer sorunlu araba almışım o yüzdendi. Onun dışında benim arabam sorunlu da olsa araba alacaklara temiz bir astra g'yi hep tavsiye ettim.

Şartlar bunu gerektirdi astrayı satıp bravo aldım, çok da memnunum 23000 km'dir hiçbir sorunum yok ama yine araç alsam opel de alırım tekrar neden almayayım ki. Bazı sorunlar vardır her markada olabilir.

hele ki o astradan çok çekmiştin hatırlıyorum :(

mzeynal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1. degilsede
sonuncu degil bu konuda.
opel özllik bakımından sınıfındaki araclardan hep daha dolu. buda daha fazla sikayet demek
örnegin.
arka caam ların otomatigi sık bozulur.
eski araclarda.
opelle kıyaslayın kac arabanın arka cam otomtk sadece ust donanımları.
sır burda.
toyotanın 0araclarının bile bazılarında yok. tabi bozulmaz

vectracı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 96 model vectra b cd var alalı 3 sene oldu ALLAH esirgesin taş gibi hiç daha sanayiye gitmedim daha dün mersinden gelirken 240 bastım

volkansan

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bence aracınız ile iyi geçinirseniz arıza çıkarmaz;)

Papirus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim astrada başıma gelmedik arıza kalmadı, opel acaip sorunludur diyenlerin gösterebileceği en iyi örneklerden biri benim herhalde. Ama herhalde bende çıkan arızaların çoğu Astra H 'de makyajdan sonra düzeltildi, son yılda çıkan astralarda pek bir sorun duymuyorum. Kobay olarak kullanıldık yani.

selmete

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet h kasalarda ilk zamanlarda çok sorun vardı ve çoğu beyin bağlantılı sorunlar şimdi okadar yok eski h lara yazılım atıp düzeltiliyor diye duymuştum