opel en çok şikayet alan araç mıdır?

Bülent5834

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2009 model astra aracım var.
2007 model astra aracım vardı sattım
2003 model corsa aracım vardı sattım
2010 astra
2011 astra

umarım anlaşılmıştır

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
bence sorun dökülmüş araç alıp para zoru ile toplamaya çalışan yurdum insanında...
birde kalitesine göre piyasada ucuz bulunabilen opel'leri her kesimden insanın alabilmesi...
a kasa vektra aracımdan çok memnunum...
bence bana sunduklarına göre parçasıda pahalı değil...

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bektaş bey, müsadenizle bir şey sormak isterim. sizin arabanın boyası tamamen orjinal mi? maşallah çok temiz gözüküyor fotolardan

boya tamamen orjinal. sağ tarafta ufak lokal boya var ama.
aslında çok temiz değil yakından bakınca. ufak tefek çizikler var. her arabada olabilecek çizikler..
yinede temiz dediğiniz için teşekkür ederim :) :)

arslanamca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arkadaşlar yapmayın lütfen .. 1 motorun her tarafından yağ sızdırır. 2 otomatik ciklesi sıcak soğuk fark etmez zırrrr diye her çalıştırdığında öter ısınınca söner. 3 amortisör diye bişiy yok çok serttir. kalas gibi demek daha caizdir. sensörler sık arıza verir. 4 2000 motor 136 beygir olmasına rağmen diğer 2000 motorlara oranla daha daha az seridir 5 görünüşü çok güzeldir kaslı .dana gibi ( hala başka araba bu kadar gözüme güzel görünmüyo). 6 100 km hızdan sonra iyi gider aslında bunu yapan gavur elbette b.enden daha iyi biliyodur ancak biraz yumuşak olsa tam süper olcakmış falan filen

mehmet44gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar son jenarasyon opellerde sıkıntı oldugunu hep duymuşumdur yag eksıltme ve yagı suyu birbirine karıştırma gibi vectra c lerde bende 95 gt var çok memnunum şimdiye kadar opelden başka araba kullanmadım kullanma şekli çok önemli bakım kadar

copcu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaw burasi opel sitesi sikayeti olanlarda yaziyo bilgi icin olamayanda baska marka sitelere gidin ordada arabasindan sikayeti olan var

yaparsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel bu kadar kötü bir araçsa niye piyasada bu kadar çok aracı var.yollarda dikkat ediyorum eskiden şahin doğandan geçilmezdi.şimdi en çok gözüme çarpan araba markalarından biri opelin araçları.bence bu kadar sorunlu ve kötü araç olsa bu kadar piyasada olmazdı.