Opel Corsa Kazası

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben en çok sigortacıya gıcık oldum kravatından tutacan onu masasından çekip alcan asagı
yok kapıyı göstermeler bu görüşme burda bittiler

bu adamda biraz mülayimmiş böle bi denk gelse katil oluruz biz :S

Allah yardımcımız olsun

vipastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonucu merak ettim acaba ne oldu

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadsım gıt yak arabanı acımıosan onlara ınat gecede yandı de bunlar boyle bnde arcımla kaza yaptım pert oldu aracım adamlar pazarlıga oturdu bı ton para kestıler elımze para gecmedı nerdeyse bunlar ondna anlıo acımıckasın gıt aracı carp saglam bı yere pert yap zaten kaldırıma cıkınca alttan darbede arac pert oluo bakalım bısı dıebılceklermı gıcıklarr

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi de kazanın orada olup olmamasının, buna direğin yol açmamış olmasının ne önemi olabilir, sonuçta ortada bir hasar var, yegane sorun içkili olarak araç kullanılması olabilir. Onda da daha büyük hasara neden olabilecek bir kaza yapabilirdi. Hava yastıklarını ve emniyet kemeri gergisinin harekete geçirecek başka ne olabilir ki ve bu çocuk böyle bir kazadan ne fayda sağlamaya çalışabilir ki.
Belki derdimi tam anlatamadım tekrar sorumu açayım.
Böyle bir durumda kalmasının arabanın sahibine getireceği ne yarar olabilir ki, bu tip bir mizansen hazırlasın ve kasko şirketini aldatmaya çalışsın. Ön camın kırılması için desek zaten çoğu kasko şirketinin senede bir kez ücretsiz cam değiştirme hakkı var. Adam zevkine hava yastıklarını mı patlattı yani ...? Öyle ya da şöyle kasko bu gibi durumlar için yok mu?

bir arkadaşım vectra c aracıyla kaza yaptı araç pert oldu ama içkili olduğu için para talep edemedi. Bu kişinin de bu şekilde davranmasına bir sebeb başka bir yerde kaza yapıp bu hasarlar meydana geldikten sonra içkili olması vs. başka sebeblerle para talep edemeyceği için daha sonra ikinci bir kazaya bilerek sebeb olmuş olabilir.
ayrıca bu kişi, polis ben 13 yıllık polisim bana yutturamazsın dediğinde ne demek istiyor diye ordakilere soru sorması mantıklımı bu cümleden kaç kişi ne anlar?

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
polisin rapor tutmakta nazlanması yada rapora böyle yazmasında ne çıkarı var? yani polis adamın canını niye yakmak istesin ki? yani olmuş bir kazaya rapor tutmak zaten onun görevi ve bu görevi yapmaktan çekineceğini sanmıyorum ve şüphelendiği yada gıcık kaptığı birşey var ki böyle davranmış. Yanlış anlaşılmasın, polis memurunu savunmuyorum , savunmam da ama durup duruken de kimse kimseye böyle bir tavırla yaklaşmaz.bugune kadar pekçok kaza yerinde bulundum, ben yada tanıdıklarıma rapor tutturduk, ayrıca işimiz gereği belki hemen hergün bir kaza raporu tutturuyoruz, şimdiyer kadar hiç bir polisden böyle bir tutum göremedim

bence bu kazada , kaskodan para alınamayacagi şekilde olmuş bir durum var.(ehliyetsiz bir sürücü tarafından, alkollü yada uyuşturucu almış, karayolu dışında (pist gibi) , yarış halinde, tek sofore kaskoludur kaza sırasında başkası kullanıyordur, bu gibi seçenekler saymakla bitmez...ve bunu bu şekilde kaskoya dahil etmeye çalışılmış.dediğim gibi; benim yorumum bu şekilde

obaris

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım yerden göğe kadar haklısın bir anda kendi başıma gelmesin diye dua ettim geçmişler olsun
fakat anlamadığım şey yolcu hava yastığının plastiği camı kıracak kadar sertse ve yerinden çıkabiliyorsa adama gelse neyapardı, bu bir fabrikasyon hata bence!!!

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
soğuk ve sıcak etkisi kırılma ve çatlamaları olumsuz etkileye bilir bu konuda profesyonel olması lazım experin bence

N

nesecenktas

Bilgi Girilmemiş
Haklısınız malesef ülkemizde işin bilincine sahip olmayan insanların yaptığı bir yorum gerçekleri farklı bir boyuta ve maduriyete neden oluyor. Ben sigortacıyım, sigorta acentem var ve böyle durumlarala çok sık karşılaşıyoruz, aslında acenteniz böyle bir duruma gerek kalmadan olayı çözebilirdi sonuç olarak sizi en iyi tanıyan o. Bölgedekiler sizi tanımazlar. Sanırım o biraz pasif kalmış duruma. geçmiş olsun umarım birdaha böyle şeylerle karşılaşmasınız.

Corsa1.7DTİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haklısınız malesef ülkemizde işin bilincine sahip olmayan insanların yaptığı bir yorum gerçekleri farklı bir boyuta ve maduriyete neden oluyor. Ben sigortacıyım, sigorta acentem var ve böyle durumlarala çok sık karşılaşıyoruz, aslında acenteniz böyle bir duruma gerek kalmadan olayı çözebilirdi sonuç olarak sizi en iyi tanıyan o. Bölgedekiler sizi tanımazlar. Sanırım o biraz pasif kalmış duruma. geçmiş olsun umarım birdaha böyle şeylerle karşılaşmasınız.

öncelikle foruma kendizi tanıtmalısınız