Opel Corsa Kazası

ahmet altınçubuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlk önce geçmiş lsun demek istiyorum, yazdıklraını hayretler içerisinde okudum. inşallah herşey düzelir. Bence bu olayıda burada bırakmayıp bir haber kanalına bildirin ki sadece bizim değil herkezin haberi olsun.

Ahmet Altınçubuk

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni yazılan sert yorumlardan sonra bu koca metni baştan sona okumaya karar verdim:D hadi bana kolay gelsin...

asimaviiii

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonuna kadar okudum ve cok uzuldum benzer durum benım basımada gelmıstı polıs gelıp bakmadı bıle arabada sırketındı mecbur kendım yaptırdım turkıyede boyle adamlar oldukca bız bı arpa boyu yol alamayız dovsen dovulmez sovsen sovulmez hesabı....

crew chief

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bursada kaza yaptık polis arkadaşlar o kadar çok ilgilendiler ki anlatılanlara çok şaşırıyorum

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında böle çıbanları ezmek lazım diğer polislerin adını da kirletiyorlar

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arkadaşlar resmi bi iyi inceledim sanki bi gariplik var :s

tampon kaputa göre daha önde ama kamponda bişey yoq kaputta var

bi de ilk resimde sanki direk zaten kaputa gelmezmiş gibi görünüyor. gelmesi içinde baya bi tamponu göçürmesi lazım sanki

yanılıyor olabilirm....

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu arkadaşımız vahim bir durum yaşamış yazdıklarına şikayrtlerine tamamen katılıyorum fakat bazı arkadaşlar yorum yaparken 'şerefsiz polis' gibi tabirler kullanmışlar o insanlar bu ülkenin memuru polisi bu şekilde tabirleri kesinlikle hak etmiyorlar işini yanlış yapmış olabilirler bunun yanında hergun 100 den fazla kaza gören eksperler bile bu kaza burda olmamış diye rapor tutmuşlar sadece polislerin hatası değil yani kaldıki olayı yaşayan arkadaş bile bu tabirleri kullanmamış.
lütfen bu konuda daha duyarlı olalım tanımadıgımız ve hangi niyetle hareket ettiğini bilmediğimiz insanlar hakkında bu şekilde konuşmak yanlış diye düşünüyorum insanları ve kurumları karalamak kolay sonuç itibarıyla kurumun bir suçu yok sadece orada ki polis memurunun durumu gördüğü gibi ifade etmesi var bunun için polis lik kurumunun bu olayla ilgisi yok

arifba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazık valla insan kime güveneceğini şaşırıyor..

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arkadaşlar resmi bi iyi inceledim sanki bi gariplik var :s

tampon kaputa göre daha önde ama kamponda bişey yoq kaputta var

bi de ilk resimde sanki direk zaten kaputa gelmezmiş gibi görünüyor. gelmesi içinde baya bi tamponu göçürmesi lazım sanki

yanılıyor olabilirm....
tampon esneyip tekrar eski şeklini alıyor arkadaşım ;)
benim ilk ve tek kazamda da benzer şekil çıkmıştı, kaput-çamurluk eğik tampon dümdüzdü ;)
o zaman da polis sende galiba alkol var deyip deyip durdu, üstüne gitmeyip hep alttan aldım,sanırım çorba parası bekliyodu ben de inat yaptım vermedim,
sende alkol var gibi dedi, muayeneden bişey çıkmadı, 10 dk muhabbet yaptı sonra döndü sende alkol var dedi
tepem attı ulan dedim bu saatte (saat 18.30 civarıydı) ne alkolu dedim, kurufasulye yedim soğanla beraber o kokuyodur dedim :D sonra sustu :D
evraklarımı vermedi, tutanağı falan, fotokopi çekemiomuş diye, al dedim hepsi senin olsun, çektim arabayı kenara bıraktım, cuma kaza yapmıştım pzt. evraklarımı alıp arabayı servise verebildim.