Opel Corsa Kazası

crew chief

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı şekilde kazayı köpeğe çarparak yapan arkadaşım darbenin sensöre gelmesi sebebiyle ön cam+yolcu yastığı+şöför yastığı+ön konsol+tampon tamiri(500-700 ytl) toplamda 6500 ytl masraf araç ford focus
şunu anladım ki sensöre denk gelirse 500 ytl lik masraf 6000-7000 ytl ye çıkabılır.birazda şans galiba

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi kaskonun ne kadar gerekli olduğu bi kez daha ortaya çıktı en ufak bi kaza bile 7000/8000 lerde ise vay ağır hasar yapanların haline

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tanıdık polis her zaman lazım, çok uğraştırmışlar ama...

Ahmetilgaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu yazidaki arkadas direge vurdugunu iddaa ediyor.Benim gordugum kadariyla kaportanin bir yerinde yumruk buyuklugunde eziklik var.Arac eger direge vurduysa diregin oldugu yer aynen kaportaya cikmasi gerekmezmi?Ayrica kaportanin ezik olan yerinde boyanin hic bir yerinde catlama, dokulme gozukmuyor?

Airbagin firlayan plastigi nasil cam kiriyor? O zaman aracda fabrikasyon hata var demektir.

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
o polis şerefsizini bi verseler elime varya düm...k nekadar adi bi insanmış ya sinri kırızi geçirdim okurken allah o adama yardım etsin walla !

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olay mahkemeye intikal etmiş; kararı verecek olan onlar..

polisin yaptığı terbiyesizlik; iş bilmezlik; işgüzarlık; liyakatsizlik... Kaskonun yaptığı ise yam kendilerine yaraşır şekilde sömürücülük..

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
polisin yaka numarasını almışlar mı acaba ben olsam bu kaza olayı sonuçlanınca o polise tehtit ve işini doğru ve adil yapmamaktan maddi manevi dava açardım aklı başına gelsin ne şerefsizmiş bence allaha havale etmek doğru değil bu gidişe dur demek lazım geçmiş olsun kazayı yapana böle durumlar insanı türkiyeden soğutuyor türkün tek dostu türktür derler ama bu sanırım türkiyede geçerli değil üşenmedim sonuna kadar okudum allah sabır versin kardeşimize

Ertekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle geçmişolsun. sonuna kadar ve tüm yorumlar dahil okudum. çok talihsiz bir durum. Polise burdan yazabileceğim bişey yok. klavye başında saydıklarımı duymanızı istemem./(!'^^^+%%&.....inşallah sonu iyi biter. ülkemi seviyorum ama bu tür insanların da geçmişinden şüphelerim var.

Evo1912

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamamda polis öle bişey yapamaz zor yane..iddaada edemez öle arist artist burda kazayı yapmadın diye.

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Adı üzerinde "kaza" bu ne zaman nerede ne olacağı belli olmaz polisinde burada kaza yapmamışın demesi oldukça saçma onun görevi olay yerine intikal ettiklerinde kaza durumuna göre raporu hazırlamak ama ne yazık kı ülkemizde bazı polislerimiz görevlerini idrak edemiyorlar umarım arkadasımız kaskodan hakettiği parayı alır sonucta o da istemez bu kadar bir suru sıkıntıyla ugrasarak arabasız kalmayı.