Opel Corsa 1.2 enjoy sp aldım ama ÖTV :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

phobos

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar ,

Opel Corsa 1.2 enjoy sp aldım 29 000 TL ye 5 gün önce ama şuan ötv indirimi geldiğinden 25 000tl ye geliyor hatta siyah renk için metalik parası almıyormuş 24 500 gibi bir fiyata geliyor .

Daha Opel bayi ile görüşmedim ÖTV den yararlanabilir miyim ? Eğer yararlanamazsam gerçekten çok zarar etmiş olacağım :(

Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi ?

Şimdiden teşekkür ederim ,
Saygılarımla

iason

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maalesef yararlanamazsın eğer fatura kesildiyse. Kanun pazartesi yürürlüğe girdi zira.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nakit aldıysanız ve belki bir şans mesut abinin dediği gibi fatura kesilmemişse. krediyle almışsan hiç şansın yok çünkü banka şirketin hesabına o gün para geçmiştir...

phobos

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim araç için sadece 4bin kusur kapora yatırmıştım peşin alıyorum arabayı sansım var ozaman :) araba zaten daha dun gelmiş bugun tekrar arayıp arabayı teslim almaya gitcem ötv vergisi plaka takıldıgında mı gecerli olur ?
yoksa arabayı sipariş ettikleri anda mı gerçekleşmiş olur?

Son düzenleme:

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en güzeli servisi aramanız bence kaparo verirken ki sözleşmede şayet fiyat artar yada düşerse rakam değişir yada değiştirilmeyecektir diye birşey imzalattılarsa şansını zorlamaya gerek yok bence...

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bence şansın var gibi, sonuçta daha arabayı almadın, fatura kesimi de yapılmadı... o yüzden yetkili bayi de çakallık yapmaya kalkmaz ise bence ÖTV indirimi ile fiyatı ödeme yapman yeterli olacaktır. umarım .. :) hayırlı olsun .. kazasız belasız...

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok çökertici bi durum. hayırlısı olsun. ÖTV'yi alabileceğini bende zannetmiyorum.

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence şansın var gibi, sonuçta daha arabayı almadın, fatura kesimi de yapılmadı... o yüzden yetkili bayi de çakallık yapmaya kalkmaz ise bence ÖTV indirimi ile fiyatı ödeme yapman yeterli olacaktır. umarım .. :) hayırlı olsun .. kazasız belasız...

Umut'a katılıyorum bende, umarım bir problem çıkmaz..

Ama başka bir üyenin dediği gibi, kapora verirken imzaladığınız sözleşme de önemli...

phobos

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:) arkadaşlar yorumlarınız ve görüşleriniz için çok teşekkür ederim,
Bugün servise gittim aracımı hazırlıyorlardı, o an olsun değer bukadar paraya demistim sonra satış yönetmeniyle konuştum . 2bin lira indirim yaptılar :) en azından buna şükür Allah kaza bela vermesinde olan 2bine olsun :)

HAGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun sorun çözüldüğü için konuyu kapatıyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...