Opel Corsa, VW Polo, Kia Rio

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Araç konusunda Opel harici diğer tercihlere bakardım :) onu da belirtmek isterim ;)

mericalptekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa iyi güzel de kasası eskidi artık daha yeni piyasaya çıkan modellere yönelmenizi öneririm

izm35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben olsam astra j 1.7 cdti siparis ederdim, zaten ötv ödemeyeceksiniz mtv de ödemiyorsunuz, 35-38 tl den fazla olmaz fiyatı...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Polo'yu tercih ederdim.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dayıma corsa almadan önce sizden daha kapsamlı bir araştırma yapmıştım :D
fiestayla başladık işe araba dıştan al beni diyor ama içine binince beni afakanlar bastı arka koltuğa bir oturduk kafamız tavanda. bağaj olarak bu sınıfta zaten birşey beklemek saçma olur. donanım olarak iyiydi fakat her sene vergiden gol yemek istemedik ayrıca yakıtı diğerlerine göre biraz fazlaydı netten araştırdığım kadarıyla ve yol sesi inanılmaz kötüydü motor sesini komple içeri alıyor orasıda ayrı.
ordan çıktık dayımın poloyu beğenmesi yüzünden vw erele gittik :D tam bir komedi bu vw bayileri :) arabaya baktım donanım listesine baktım çelik jant falan filan doldurmuşlar çelik jant dedikleri teneke jant çıktı ve sis farı falan hiçbirşey yok arabada. dayıma dedim çıkalım olmadı kafana başka marka yatmazsa geliriz dedik. ama adam siparişi verirseniz stoğa göre teslim etcez diyor kimbilir ne zaman vereceklerdi orasıda ayrı :)
skoda gidelim dedim açıkcası benim için araba okeydi ancak dayım marka antipatisi var favoritlerden falan yaklaşmadı hiç :)
fransız araçlarından uzak duruyoruz bir citroen vakasından sonra.
gelelim opel'e önce altunizade arkasa gittik orda araca baktık dayımın daha önce corsa c vardı van biliyor az çok. bir test sürüşü yaptık falan arabanın tek eksiğinin arka camlar olduğunu gördük. dayıma kalsa hemen alacaktı ordan arabayı ama akşam gittik bir f/p politikasıyla beraber corsada karar kıldık. erpaştan 34.500 fildişi beyazı corsayı aldık makyajlandığı için çok tatlı bir duruşu var. süper yol tutuşu ve 16 standart jantlarıyla tam bir jeep :D altını vuramadık daha hiçbiryerde :D yakıtı istanbulda 5 lt civarı kışın biraz daha artsada bir corsadan son derece memnunuz...

jakobiyem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanırım biz de corsada karar kıldık arkadaşlar. dediğiniz gibi kasası değişecek ama polo bluemotion bitmiş :D o olsaydı onu düşünürdük ama elimize corsa kaldı hayırlısı olsun dedik en önemlisi o :)

izm35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra 1.7 cdti getirtin elinizdeki fırsat kaçmaz, ilerleyen yıllarda 5 yılı dolunca bile araba hazine gibi olur, başkaları 70-80 bine alırken siz 35-37 binlere alacaksınız, bu fırsat 5 yılda bir gelir, corsa ile harcamayın şansınızı :)

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Polonun kasası cok güzel görüntü olarak. Ama bahsettiğiniz fiyatlara özelliksiz polo alacağınıza , daha donanımlı corsa almak mantıklı gibi. Aynı özelliklerde polonun fiyatı daha yüksek olacaktır.

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
Mazda 2.