Opel Corsa, VW Polo, Kia Rio

cihanakdemir

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Corsa seçiminiz güzel. Zaten yakıtıyla, albenisiyle vergi avantajıyla güzel bir araç.

Şunu da söylemek isterim, Daha dün clio 4 baktım, muhtemelen 2013'te clioya geçiş yapacağım allah kısmet ederse. Gidin bir de o aracı inceleyin derim. Donanımları da çok iyi. Hill holder bile var :)

Şu an için eksik tarafı arka camlar manuel ama önümüzdeki yıl 4 cam otomatik olacakmış. Esp–abs standart!

jakobiyem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gönül ister ki en güzel arabaları alalım ama bütçe kısıtlı malum :D çok borca da girmek istemiyor insan haliyle. O yüzden B sınıfı bir araçta karar kıldık ve Corsa cidden sindi içimize. Hayırlısı artık :)

Ayrıca @cihanakdemir Clio cidden çok güzel olmuş. Biz de düşündük ama dediğim gibi 2bin bile fazla veremicez :D alırsan güle güle kullan :)

izm35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
clioyu detaylarında inceleyip test şürüşü yaptıktan sonra corsaya göre beğenmezdiniz zaten diye düşünüyorum, araç hoş görünüyor ama tipik fransız, daha stepne yeri yapmayı becerememiş, kaynaklar fln tam skandal...

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
clioyu detaylarında inceleyip test şürüşü yaptıktan sonra corsaya göre beğenmezdiniz zaten diye düşünüyorum, araç hoş görünüyor ama tipik fransız, daha stepne yeri yapmayı becerememiş, kaynaklar fln tam skandal...

valla :) babamın yıllardır kullanılmayan askeri oyak indirimi olmasına ragmen ındırımden yararlanmayıp gidip benım aracımıda hıc dusunmeden opel aldık :) Renault bayısının onunden bile geçmiyoruz ne bıleyım cok ıtıcı gelıyor :) zaten askerı personellerın genelı (yenı evlıler yada ılk sıfır arabasını alanlar hariç) renaulttan ındırımlerı olmasına ragmen renaulta bulasmıyorlar :) Her ne kadar servisi igrençte olsa kalitesi için Opel forever :)

izm35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla :) babamın yıllardır kullanılmayan askeri oyak indirimi olmasına ragmen ındırımden yararlanmayıp gidip benım aracımıda hıc dusunmeden opel aldık :) Renault bayısının onunden bile geçmiyoruz ne bıleyım cok ıtıcı gelıyor :) zaten askerı personellerın genelı (yenı evlıler yada ılk sıfır arabasını alanlar hariç) renaulttan ındırımlerı olmasına ragmen renaulta bulasmıyorlar :) Her ne kadar servisi igrençte olsa kalitesi için Opel forever :)

sorması ayıptır, ne kadar bu asker indirim renoda? yüzde mi belli bi tl mi nasıl yürüyor işler merak ettim. Bu arada clio4ü inceleyenler lütfen kaputu ve bagajı acsın kıyılardaki döşeme altlarındaki kaynakları macunları fln incelesin allah aşkına...

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorması ayıptır, ne kadar bu asker indirim renoda? yüzde mi belli bi tl mi nasıl yürüyor işler merak ettim. Bu arada clio4ü inceleyenler lütfen kaputu ve bagajı acsın kıyılardaki döşeme altlarındaki kaynakları macunları fln incelesin allah aşkına...

ya bellı bır oran yok her yıl kasım ayında listeler renault tarafından hazırlanır sectıgınız araca gore uygun taksıt oranları ve ımkanları vardır en geç şubat ta aracınız elınızde olur şoyle dıyım 47 bnlık araba 40 bıne gelebılıyor %7 ile %14 arasında degısıyor dıye duymustum fakat ne kadar dogru bılemıyorum...

izm35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hımm iyimiş, o zaman düşünmeye değer bir rakam 47den 40bine, bizede bi güzellik yapsa :) megane3 dci düşünür walla o zaman :)

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hımm iyimiş, o zaman düşünmeye değer bir rakam 47den 40bine, bizede bi güzellik yapsa :) megane3 dci düşünür walla o zaman :)

valla bedavaya verseler babam satar gene opel alır o derece dıyebılırım :)

zeka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu olayın tıpkısı bir ay önce bizim işyerinde oldu arkadaş vergi indiriminden yararlanarak corsa ve polo arasında kalmıştı. corsa 1.3 polonun beniznlisi fiyatında olduğu için corsayı tercih etti 1 aydır kullanıyor memnun.

izm35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu olayın tıpkısı bir ay önce bizim işyerinde oldu arkadaş vergi indiriminden yararlanarak corsa ve polo arasında kalmıştı. corsa 1.3 polonun beniznlisi fiyatında olduğu için corsayı tercih etti 1 aydır kullanıyor memnun.

çok doğru bir tercih yapmıssınız, hayırlı olsun...