Opel Combo C Sorunlar Ve Bakım

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eyvah eyvah :)
Yine de bu tarafa gecersen ulasabilirsin :)

Anladım abi çok teşekkür ederim yardımın için evin büyüğüyle konuşayım çokta uzak değil gidilebilir satmak yerine tamir yoluna gidilirse özel mesajdan sana ulaşırım abi tekrar çok teşekkür ederim :)

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oyle bır eyvah eyvah geldıkı sanırsın bırı karsta bırı ızmırde :) gozunu seveyım ızmırın :) en uzak noktası arabayla 40 dak otobusle 1.5 saat :) :)

bence yaptır satma derım genede karar senın her ıkıncı el aracta sonucta bu para 300 aşagı 500 yukarı gıdıcek yaptr sen bıl yaptıgını bakım zamanını kullandıgın malzemeyı ustayı...

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence ucuz olursa yaptır kullan belki yine kötü arabaya denk geleceksin hiç değilse bu Arabanın durumunu biliyorsun.bi de neden Doblo falan almadınız hem daha ucuz olur bu meretler.

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun dileklerin için teşekkür ederim. Kullanıcı adını gördüğümde bu tür bi yorum yaptığını tahmin ettim. Aracı alan değilim test eden değilim. Buradaki amacım aracın sorunlarına yönelik çözüm arayışı. Geçmişe yönelik ah vah keşke expertiz yapılsaydı demek değil.
Benimde böyle bir yapım var. Herkesin kullandığı klasik hareketleri yapamıyorum. Tecrübe edersin yakında zaten. Şimdi senin post amacına gelirsek özellikle ikinci el araç kullanıyorsam servis takıntısı yapmak yerine işini iyi yapan bir usta bulur gerek internet gerek temiz çıkma parçalardan faydalanıp problemli parçaları yenilerdim.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oyle bır eyvah eyvah geldıkı sanırsın bırı karsta bırı ızmırde :) gozunu seveyım ızmırın :) en uzak noktası arabayla 40 dak otobusle 1.5 saat :) :)

bence yaptır satma derım genede karar senın her ıkıncı el aracta sonucta bu para 300 aşagı 500 yukarı gıdıcek yaptr sen bıl yaptıgını bakım zamanını kullandıgın malzemeyı ustayı...

Abi haklısın çok uzak değil de işte bi yandan da uğraşmak istemiyoruz sanayide orda burda pazartesi sanayiden fiyat araştırıcam son bi karar vericez satılcak mı tamir mi edilecek ona göre birşeyler yapıcaz artık :)

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence ucuz olursa yaptır kullan belki yine kötü arabaya denk geleceksin hiç değilse bu Arabanın durumunu biliyorsun.bi de neden Doblo falan almadınız hem daha ucuz olur bu meretler.

Kardeşim için alındı araç güzel planlarımız vardı birazda kaliteli olsun istiyoduk aslında binek araç niyetine aldık hususi kullanıyoruz 4 tane de köpeğimiz var her bakımdan kullanışlı olduğu için combo tercih ettik. Ekspertiz yapılöadan alındı araç usta lifte kaldırınca adamın kafasına yağ damlıyordu :D aceleye geldiği için böyle oldu ehliyet var heves var araba yok olduda bitti ye geldi araba tecrübe oldu binevi ama dediğiniz gibi aracın ne olduğunu biliyoruz artık. 6500 tlnin altından kalkanayız ama direksyon kutusu hariç sanayiden 1500 gibi bir fiyat çıkarsa olabilir. Sanayiden fiyat topladıktan sonra son kararımızı vericez ama şuan tamir yolu daha mantıklı gelmeye başladı. Odak taki usta çünkü fiyata balata temizleme spreyini bile eklemiş listeye :D

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benimde böyle bir yapım var. Herkesin kullandığı klasik hareketleri yapamıyorum. Tecrübe edersin yakında zaten. Şimdi senin post amacına gelirsek özellikle ikinci el araç kullanıyorsam servis takıntısı yapmak yerine işini iyi yapan bir usta bulur gerek internet gerek temiz çıkma parçalardan faydalanıp problemli parçaları yenilerdim.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aslında işini iyi yapan bir usta var ama neredeyse yetkili servis gibi pahalı. Usta faturayı çok şişirmiş belli dediğin gibi sanayiyi iyi aramak taramak lazım ilk ikinci el otomobilimiz bu combo o yüzden tecrübesiz kaldık. şuan sanayiden fiyat almak tek çıkış ya satılcak ya onarılcak. Teşekkür ederim tavsiyen için

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeşim için alındı araç güzel planlarımız vardı birazda kaliteli olsun istiyoduk aslında binek araç niyetine aldık hususi kullanıyoruz 4 tane de köpeğimiz var her bakımdan kullanışlı olduğu için combo tercih ettik. Ekspertiz yapılöadan alındı araç usta lifte kaldırınca adamın kafasına yağ damlıyordu :D aceleye geldiği için böyle oldu ehliyet var heves var araba yok olduda bitti ye geldi araba tecrübe oldu binevi ama dediğiniz gibi aracın ne olduğunu biliyoruz artık. 6500 tlnin altından kalkanayız ama direksyon kutusu hariç sanayiden 1500 gibi bir fiyat çıkarsa olabilir. Sanayiden fiyat topladıktan sonra son kararımızı vericez ama şuan tamir yolu daha mantıklı gelmeye başladı. Odak taki usta çünkü fiyata balata temizleme spreyini bile eklemiş listeye :D

Benimde ilk arabam Astra h oldu ama alırken aylarca araştırma Yaptım,bende arabayı 180 binde satın aldım herkes alma dedi km fazla dedi ama çok şükür koltuk kılıfı ve yeni silecekler harici 1 lira masraf etmedim.sizinki biraz aceleye gelmiş heralde,keşke iyice baksaydınız ama olan olmuş.bunu satıp tekrar alacağınız Arabanın da kötü olma ihtimali var.ucuz yollu olursa yaptırın yıllar boyu binersiniz.