Opel Calibra 2.0 Turbo Hakkında

tarumar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardes hakkinda hayirlisi olur ins. Bende 2 yil 2.0 sfi turbosuz modelini kullandim calibranin o zevki hic bir arabadan almiyorum.. 2. araba olarak kullanirsan ayri bir zevk olur senin icin.. simdiden hayirli olsun

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com
Ya ikinci araç olarak ben de 4x4 calibra istiyorum herkes 1 lira verse toplarız [emoji14]

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Turbo 4x4 Calibra makbuldür.. Sözlükten baktığında efsanenin anlamına 1-2 yerde calibra yazdığını gördüm :D tabi işin şakası ama bu aracın üretildiği yıllar içinde düşünülmesi gerekir ki, hala daha etkisini pek çok otomobil ya da opelseverin üstünde hissettirmektedir...

Bana kalırsa opel ile münasebetiniz olmadıysa eğer, yani vectra b sport, omega 3.0 vs gibi ağır araçları kullanıp pozitif/negatif tecrübesini edinmediyseniz heves için almayın...Bunu eleştiri değil de öneri olarak anlayın...:)

Hea, sen gelmiş burada neden bu kadar kasıyorsun diye sorarsanız :D şundan; bursa'da bir tane 1.9 cdti vectra c bulmuştum... 47 yaşında bir amca eşiyle markete gelmişti..Plakası türk idi.. 1.9cdti vectra c cosmo ve GTS şasi vardı üstünde..Satmayı düşünüp düşünmediğini sordum, satmadığını satmayacağını söyledi... Bu emsalsiz bir vectra dır bu arada... Biraz üsteledim peki satacak olsanız düşündüğünüz rakam nedir falan diye, ''evladım satmıyorum... Binmek için aldım 4 senedir biniyorum...'' dedi...Baktım olay çıkaracak, oradan uzaklaştım :D

Yani kısa ve öz söylemek gerekirse, bu kriterlerde bir opelin sahibi tarafından satılması çok egzantrik :D