Opel bizi enayi yerinemi koyuyor acaba?

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel bizi enayi yerinemi koyuyor acaba?

Ayrıca Türkiye şartlarında 43bin km de hiç azımsanacak bir rakam değil. İstanbulda olup odak a gitmeden şikayet etmemek gerek. Bizim yerimizde olsanız ne yapacaksınız? :)

YunusÇelebi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yine bir Mar zede arkadaşımız geçmiş olsun ilk öncelikle. Marın bu herzaman ki hali ben aracı oradan almıştım daha sonra bir kaç kez servise götürdüm ilgi alaka 0 sıfır aracınız ortalıkda duruyor ne ilgilenen nede bir hoşgeldiniz diyen. Bu tarz seslerden biride bende vardı fren pedalında basınca tofaş da olan gıcırtı gibi hiç alakadar olmadılar ısrarımla en sonunda yağlama işlemi yaptılar. Bunun yanında bir daha Mar otoyu tercih etmiyorum Odak müşteri memnuniyeti ve ilgisi açısından tek tercih edilebilcek yerdir şaun ki konumla.

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu sesi en iyi bilen odak Bayrampaşa dakie murat ustadır...

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu mar mıdır ne halttır kacıncı rezaleti bu bayinin gecenlerde de arkadasın bırıne hasarlı aracı sıfır dıye satmıslar tvye cıktılar o konuda ne hıkmetse kapatıldı burada! Bu mar denen bayi hakkında bır seyler yapılmalı bence kı ınsanları bır daha mağdur etmesınler, cevrenızdekı herkese ve dıger sıtelerde de bu bayının rezıllıklerını anlatın arkadaslar ya kendılerıne cekı duzen vermelıler ya da hiç satıs yapamasınlar kı bayı kapansın.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
o konuda ne hıkmetse kapatıldı burada!

Konunun kapatılması; hakarete varan yorumlar ve işin mahkeme sürecinde olmasından kaynaklıdır. Olay KESİN olarak netleşmeden hiçkimseyi hiçbir şeyle itham etmiyoruz. Hiçkimsenin de tetikçiliğini yapmıyoruz. Merak ettiğiniz HİKMET bunlardır.

gfb19871

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence Direk Opel'e bağlayın.Nekadar Servisin işgüzarlığı beceriksizliği ve dolandırıcılığıda olsa. Bunu denetlemeyen opel'de bir okadar suçludur !

irresistiblem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gök link' Alıntı:
Bu sesi en iyi bilen odak Bayrampaşa dakie murat ustadır...

Murat ustaya gideceğim teşekkür ederim.

Arkadaşlar bu iş tamamen eğitimle alakalı. Seçilen elemanlar vs. çok önemli. Burada iş opele düşüyor ve bundan bayi değil opel sorumludur. Opelin bu işi gevşek tuttuğuna inanıyorum ki yakın zamanda tekrar farklı bir konu yazacağım.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

O hikmetin çok daha farklı sebebleri olmasın! eğer hakaret edıldıyse hakaretın edıldıgı mesajlar sılınır ve hakaret eden arkadaslar uyarılır konuyu kapatmakta neymıs cocuk mu kandırıyorsunuz? Bu bayi hakkında bir çok şikayet var buradan cıkaracagınız sonuc boyle bır eylemde bulunmalarının yuksek olasılıgıdır; ben konuyu kapatmanızı protesto edıyorum ve hakkını arayan arkadasların yanında olmanızı tavsıye edıyorum sıze bayılerin degl!
Unutmayın kı bu sıteyı var eden buradakı katılımcı arkadaslardır ve almıs oldugunuz reklamlarda yıne buradakı katılımcı kısıler sayesındedır. Hadı bakallım bu mesajı da sılın ya da uyelıgımı kaldırın hıc sorun degıl üye olunacak sıte çok!ben yıne gerceklerı dıle getırmeye devam edecegım burası özgur bır platform olmalı ve opel sahıplerının haklarını korumalıdır opel satıcılarının değill!

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Sayın dreamofice günaydın,

Sakince ve sükunetle değerlendirelim gelin bu olayları.

1. Hikmet hususu. Bu forumda kimsenin maddi bir çıkarı bulunmadığı için doğal olarak kimsenin herhangi bir hususta hikmet sahibi olması mümkün değil. Forumun üst yönetimi sadece cebinden para harcamakta ya da zamanını, emeğini bu forumun yürütülmesine vermekte. Aldığımız reklamlar yalnızca forumun hosting ücretlerine gidiyor, reklam verenlerin ekstra yapacakları tek şey sticker, şapka vb. Eh onlarında yönetime bir kar bırakmadığı açık. :)  Daha da önemlisi reklam veren o bayiler forum kullanıcılarına indirim sağlıyor. Yani hikmeti forum üyeleri görüyor.

2. Opel kullanıcılarının hakkının korunması. Buradaki herkes siz, biz hepimiz Opel sahibiyiz. Yani korunan haklar hepimizin. Zaten forumdaki herkes bende, sizde, bu hakları bilmek daha iyi öğrenmek, aracımızı tanımak ve daha iyi hizmet alabilmek için burada. Ancak biz haklarımızı korurken başkalarınında haklarını gözetmek gerekir. Nihayetinde ağırlığı olan bir forumda yazmanın karşılığı o yazılanların yarın yazarlarına sıkıntı çıkarabilmesidir. Forumda bayi sahibi kimse olmadığından bayilerin yanında olmak foruma katkı sağlamaz. Lakin hatası ve suçluluğu kanıtlanan hiçbir bayi hakkında da olumlu birşey yazılıp çizilmez burada. Ki MAR oto hakkında burada birçok olumsuz yorum olmasına karşı InsigniaTeam'i takip ederseniz orada da birçok olumlu yorumlarla karşılaşabilirsiniz, yani hiçbir insan/bayi/ülke tamamen iyi veya kötü olamaz. Yanlışlarını güzel bir dille ortaya dökeriz, memnun olduğumuz diğer bayileri överiz böylece hatalı oldukları hususla ilgili herkes kendini düzeltme ihtiyacı duyar. Fakat yine rica ediyorum sizden, yanlışları ortaya dökerken kullanacağımız üslup ve nezaket bizim artımız olur.

3. Forumdan mesajınızın silinmesi, üyeliğinizin kaldırılması. Neden böyle birşey yapılsın? Daha da önemlisi siz neden böyle birşey isteyesiniz ki? Burası güzel bir forum. Burada olmamızın en güzel yan etkiside dostlar kazanmak. Ben bu forumda birçok arkadaş, hatta aile dostu kazandım, hiç gitmediğim şehirlerde yalnızca alo dediğimde bana açılacak kapılarla tanıştım. Birçok kaliteli ve bilgili üyemiz var, araçlarla ilgili ortak bilgi düzeyimiz Opel mühendisleriyle aşık atabilecek duruma geldi neredeyse. Burada kazanılacak çok şey var, birincisi bilgi, ikincisi arkadaşlar. O yüzden silin mesajımı, atın beni gibi olumsuz şeyler düşünmeyin. Hepimiz buraya bir katkıda bulunma gayretindeyiz, sizin de katacaklarınız olduğuna eminim.

֖zetlersek kimsenin kimseden çıkarı yok, iyi bayiye iyi kötüsüne kötü diyelim ama mahkeme sürecine taşınmış konuları daha sonra sıkıntı yaratmaması için mahkeme sonucunda tekrar gündeme getirelim.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Size de günaydın sayın Gnspower,
֖ncelikle şu konuda yanlıs anlasılmak ıstemem tabı kı bu sıteden maddi gelır elde edebılırsınız bu sızın en dogal hakkınız sıte yapımı ıcın bu kadar emek vermıssınız mevzu bu değil, sadece konunun kapatılmasını ve mar hakkında yapılan eleştiriye cevap verılmesını site adına uygun bulmadığımı  söylemek ıstedım yanı asıl hıkmet budur!
 Bizler mahkeme kararlarını etkıleyebılecek mercılerde degılız bu yüzden konu hakkında fıkır beyan etmenın bir sakıncası yok bence. Bugün baskasına yapılan bu  sahtekarlıklar yarın bızm basımıza da gelebılır, bu tür bayılerın adını ifşa etmekten cekınmeyelım avukatlıklarınıda 'varsa yapan' yapmasın.