Opel Ataköy'ün Servis Ayıbı

poyrazilker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar

geçen hafta içi Opel Ataköy'e verdiğim Astra H araçımın yıllık bakımının yapılması için bırakıp ne kadar araça teslim almadan baksamda gözümden kaçan ve sonrasında gördüğüm araçımın maşpiyerlerindeki göçükleri gördüğümde çıldırdım.

Araçı askıya alırken kaldırdıkları yerleri yalnış yere koyarak maşpiyerlerin olduğu yerlere içeri göçüktürmüşler.Görmek biraz zor altta kaldığı için bu durum genelde kaldırımlara ve köşeleri dönerken yaparla fakat benim araçımın sol ön ve sol arka tarafında iki taraftada göçük var ve bu araçı askıya alırken olan bir durum.

Bu sabah Opel Ataköy'e götürüp gösterdiğimde böle şeyler yaşanabilir bizim hatamız var araçı askıya alırken kaymış vs.. ifadeler döktüler ve bırakıp halledebileceklerini söylediler benim araçımın alt maşpiyer yerlerinin boyanması yalnısı değilim. O kısmın ancak Body kit takılarak görünmeyeceğini kendilerine ilettim Body kit takım fiyatında biraz indirim yapıp benimde yeniden para ödeyip body kiti takacaklarını söylediler yapacak bir durum yok Bu kadar Amatörlük bir servis hizmeti olamaz

Opel den Soğudum artık 2 tane Opel Astra H sahibiyiz ama servislerden artık opel den soğudum ve bundan sonra artık Volkswagen grubundan araç alıcam. Orda servislerdede sorun olabilir ama astra h ın kronik sorunu vs.. sorunlarındanda çok sıkıldım artık uğraşmaktan....

Sizin bu konuda düşünceleriniz nedir ?

Son düzenleme:

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yani zor bi durum ne denir? hayatta opelin yetkili servisine gitmem..

ama ben olsam bu kadar opel tutkunu içinde vosvos demem :D

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yetkili servislerden gelen şikayetlerin haddi hesabı yok zaten hem fazla para alıp hemde özenmeden işbitirmeye çalışıyorlar, anti yetkili servis.

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracı mahvetmede yetkili servis !!!

memati09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar

geçen hafta içi Opel Ataköy'e verdiğim Astra H araçımın yıllık bakımının yapılması için bırakıp ne kadar araça teslim almadan baksamda gözümden kaçan ve sonrasında gördüğüm araçımın maşpiyerlerindeki göçükleri gördüğümde çıldırdım.

Araçı askıya alırken kaldırdıkları yerleri yalnış yere koyarak maşpiyerlerin olduğu yerlere içeri göçüktürmüşler.Görmek biraz zor altta kaldığı için bu durum genelde kaldırımlara ve köşeleri dönerken yaparla fakat benim araçımın sol ön ve sol arka tarafında iki taraftada göçük var ve bu araçı askıya alırken olan bir durum.

Bu sabah Opel Ataköy'e götürüp gösterdiğimde böle şeyler yaşanabilir bizim hatamız yok araçı askıya alırken kaymış vs.. ifadeler döktüler ve bırakıp halledebileceklerini söylediler benim araçımın alt maşpiyer yerlerinin boyanması yalnısı değilim. O kısmın ancak Body kit takılarak görünmeyeceğini kendilerine ilettim Body kit takım fiyatında biraz indirim yapıp benimde yeniden para ödeyip body kiti takacaklarını söylediler yapacak bir durum yok Bu kadar Amatörlük bir servis hizmeti olamaz

Opel den Soğudum artık 2 tane Opel Astra H sahibiyiz ama servislerden artık opel den soğudum ve bundan sonra artık Volkswagen grubundan araç alıcam. Orda servislerdede sorun olabilir ama astra h ın kronik sorunu vs.. sorunlarındanda çok sıkıldım artık uğraşmaktan....

Sizin bu konuda düşünceleriniz nedir ?

bende opel atakoy servısıne goturuyorum aracımı sızle ılgılenen danısman kısıye degılde esas mudurlerı var ahmet bey onla konussanız daha da ıyı olur derım ....