opel astra sedan cosmo

besiktasli_86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar benim aracim opel astra cosmo. benim aracımda renkli yol bilgisayarı mevcut. ben bu yol bilgisayarına navigasyon yükletemezmiyim acaba? servise sordugumda böyle bir program yok dedi fakat belki siz bilirsiniz. saygılar

mertkan67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Malesef öyle birşey yok ancak kendin alıp takabilirsin.Yada yol bilgisayarını söküp aynı boyuttua navigasoyn ekranı ayarlayıp yapabilirsin.Boşver türkiye küçük yer navigasyon gereksiz bence :)

savas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar benim aracim opel astra cosmo. benim aracımda renkli yol bilgisayarı mevcut. ben bu yol bilgisayarına navigasyon yükletemezmiyim acaba? servise sordugumda böyle bir program yok dedi fakat belki siz bilirsiniz. saygılar
benim araç 2007 fabrika çıkışlı ve yurt dışı versiyon olduğundan renkli ekran (cıd).bizim ekran dvd ve navigasyonu destekliyor fakat ses sitemi cdc 40 opera olduğundan bunlar yok.eğer olmasını istiyoran sesde mükemmel cdc 40 sistemini çıkartıp cd 70 navi (navigasyon ve müzik)veya dvd 90 (sadece dvd ,müzik dinlersin)modellerini alıp taktırman ve tech 2 cihazına tanıtman ve navigasyon türkiye haritası cd sini yüklemen gerekir.eskiden tr cd si yoktu galiba insigna ile artık var.

besiktasli_86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hmm iş çok uzun anladığım kadarıyla. yinede destek verdiğiniz için çok tşk ederim