Opel Astra H 2010 Direksiyon simidinin tuşları yok

sinayavuz

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Herkese iyi günler abilerim, ilk aracımı satın aldım opel astra 2010 classic model. fakat bir kaç sorum olacak aracın direksiyon simidinin tuşları yok. muzik değiştirme, ses kısma vs gibi. Bu modelin orjinalinde de mi böyle? yoksa acaba direksiyon simidi mi değişmiş?
bir diğer sorum ise şu çıkma direksiyon simidi alsam tuşlu olandan, benim aracıma uyum sağlar mı? yani tuşlarının soketi var mıdır sorun yaratır mı?
lütfen bilgisi olan varsa aydınlatırsa beni sevinirim, internette pek bilgi bulamadım.

sinayavuz

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bu konuda kimsenin bir bilgisi yok mu?

za4a

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Tuslu direksiyon komple takarsaniz bir kac kod tanitimla olur radyo ekrani 3 satirsa bid diye gecen yol bilgisayarida yuklenebilir tid olanlarda olmaz onlarda iki tusta var ekran üzerinde ordan tanirsin

bluedreams

Kayıtlı Kullanıcı
60-Tokat
Siteyi ziyaret et
Merhaba,direksiyonda ses kumanda tuşlarının bulunması lazım,direksiyon muhtemelen degişmiş

sinayavuz

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

sinayavuz

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Tuslu direksiyon komple takarsaniz bir kac kod tanitimla olur radyo ekrani 3 satirsa bid diye gecen yol bilgisayarida yuklenebilir tid olanlarda olmaz onlarda iki tusta var ekran üzerinde ordan tanirsin
tuşlu direksiyon simidi takarsam eğer, tuşların kabloları arabada mevcut mu hali hazırda?
yani tuşların kablosunu takabilir miyim?

sinayavuz

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
c1d03886-e657-4933-8720-c212ed6e43e78c91e597ce16b297.jpeg

bluedreams

Kayıtlı Kullanıcı
60-Tokat
Siteyi ziyaret et
Tuşlu çikma direksiyon bulup takarsaniź kablolar soketli sök tak şeklinde sorun olmaz ancak daha ziyade direksiyon neden degişmiş malum sürücü airbag var sağlammi,yolcu airbag sağlammi onları kontrol ettirmeniz güvenliğiniz için daha önemli,saygilar

sinayavuz

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Tuşlu çikma direksiyon bulup takarsaniź kablolar soketli sök tak şeklinde sorun olmaz ancak daha ziyade direksiyon neden degişmiş malum sürücü airbag var sağlammi,yolcu airbag sağlammi onları kontrol ettirmeniz güvenliğiniz için daha önemli,saygilar
arabayı alırken tüm airbag kontrollerini yaptırdım. hepsi tarihi tarihiyle uyuşuyor ve airbaglerde patlama vs mevcut değil.
fakat direksiyon simidi olayı aklıma çok takıldı. bir tane cıkma satan ustaya sordum fakat benim araçla uymayacağını söyledi direksiyon tuşları çalışmaz dedi. yani şimdi hocam kesin olarak tuşlu direksiyon alıp taksam uyar ve çalışır dimi?