Opel Astra Koltuk Gicirti Sesi çözüm Resimli

levoli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o resimdeki tüp gibi şey ve sarı kablo soket var ne işe yarar o

üstadım o büyük ihtimal aktif gergili emniyet kemerinin mekanizması kaza anında kemeri sıkıp bgevşetiyor tabi bazen çukurdan felan geçince kendi kendien de patlıyor benim corsa da olmuştu...

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim şoför koltuğuda deli etmeye başladı.Havayastığı olduğu için dokunmaya cesaret edemedim...

kdogan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
topiği açan arkadaşa çok teşekkürler, ben bu iş için hususi döşemeciye gittim, uğraşmak istemedi, sökemem dedi mırın kırın etti. memlekette ilgili, bilgili, özenli düzgün esnaf bulmak bile başlı başına bir iş haline geldi.

arkadaşım sizin astra g kaç model, hangi donanım pakedi? sizin fotolar benim koltuktan farklı, bende cep yok, döşeme rengi de düz değil. sanırım farklı bir donanım pakedi. njoy vs. gibi sonradan çıkanlardan. eskilerden cd modellerinin yanları airbagli oluyor, onları nasıl söktünüz?

bir de bu döşeme tamamen sökülebiliyorsa en güzeli sökmüşken bir de temizlemek, bu şekilde kılıf gibi sökülebilir bir sistem mi var? ilk defa duydum, şaşkınım :)

tekrar teşekkürler.

Son düzenleme:

colombo_1986

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ön sağ ve sol koltuk cok sllanıyo.nasıl sıkılacak bilmiyorum.bilgisi olan varsa acil yardım lütfen...

TuRkiShPoWeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Söktüm ve wurth sprey gress ile yağladım.Gıcırtı falan gitti.Size bir ipucu;

Koltuğu en yüksek konuma getirin.Döşemenin arkası çıtçıtlı zaten zorlamadan güzlece çıkartın ve spreyle girişin :D Canıma tak etmişti artık :D

james_ümit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar konuyu hortlatıorum ama nasıl sökülüo o arka taraf tamam dikili değil onu anladık ama bi yardım