Opel Astra Koltuk Gicirti Sesi çözüm Resimli

kesanlee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konuyu hortlatan arkadaşa teşekkürler. bende bu işin çözümünü düşünüyodum. inş. bu şekilde çzeriz..

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
paylaşım için teşekkürler güzel bilgi .. yetkili servis görevlisine söylemiştim bende 60000 bakımında O OLUR NORMAL dedi bana bende güldüm tabi :)

bornovalım

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya aynı sorun bendede vardı.Cumartesi akşamı konuyu gördüm.Pazar sabahı işe koyuldum.Koltugu sökmek hiç zor olmadı.Dikiş sandıgım yerler aslında plastiklerin birbirine tam olarak oturması ile oluşuyormuş.Yaglamak için arabanın arkasında bulunan 10-40 motor yagını kullandım.Sorundan eser kalmadı.Bu arada gittiğim servis koltuk sökmenin zor iş oldugu,döşemecinin bu işi yapcagını söylemişti.100 ytl de fiyat vermişti.
Paylaşan arkadaşlara sonsuz teşekkürler
böyle bir iş için 100 tl alıyorlar. Boğalarından veya çoluk çocuğunun boğazından nasıl geçior. anlamadım valla . hadi 50 tl dersin de 100 tl ne oluyor ki.yazık valla yazık. Millet opele bindiğimizi görüyor ya ondan

osmankarakoc85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Slm arkadaşlar,
Benim şu anda bi opelim yok ama inş 1 aya kalmaz alıcam. Burdaki bilgiler çok faydalı.

bekirs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar koltuğun yan hava yastığı plastiği ve koltuk başlarının ordaki 2 plastik (koltuk başlık ayarı yapmada kullanılan)nasıl çıkıyor bilen varsa yazarsa sevinirim.

serhaniscimen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracımda aynı dediğiniz gibi sallanınca gırç gırç ses yapıyo ama benim astra f bende deneyecem bakalım sökebilecekmiyim.Sesi yapan yer resimdeki aynı yerde oraya döşemenin üstünden parmağımı sokunca ses olmuyo.Sökemessem oraya döşemeden bi ağaç kama çakacam :))))

erdem/astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzelmiş cd aracımda deneyeceğim ses gelmiyor ama meraktan açıp bakacam