Opel Astra j (sport,active select),Ford Focus (titanium,automatic)

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı oslun Kerem tekrardan :)

sağolasın kardeşim ama akşam 1.6 lt 115 hp lerin otomatik viteste wasat kaldığını,çok yaktığını we lpg taktırırsam hepten alt dewirlerde ölü olacağını öğrendim.biraz daha bekleyip 1.6 lt sport turbo(180 hp) için uğraşmalıyım galiba :) yada kendimi biraz daha sıkıp fazla kredi çekmeliyim :)

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra focustan iyi arabadır ama iş dizel olunca 1.6 tdci, 1.3 cdti ile kıyaslanmaz bile.
eğer benzinli alacaksan iyi araştır derim, gidip sıfır arabaya onca para verince 1.6 115 beygirlik bir otomobil kulağa hoş gelmiyor. 122 ps golf leri de test et derim.

mcff

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben AstraJ Dizel + CD500 Navi + FlexRide + Beyaz siparişi verdim eylül sonu gelecek.
Daha öncede 2007 AstraH Dizel Cosmo Xenon kullanmıstım memnundum, kalkıslarda performans oluydu ama sorun olmamıstı benim için, kalkıstan sonrasında alet zaten cok iyiydi. AstraJ de cok fazla bir değişiklik yok motor acısından 5beygir arttırıp 5vitese dusurmusler vs... o yuzden yeni aracımı bekliyorum hayırlısı ile bir gelsin de

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben AstraJ Dizel + CD500 Navi + FlexRide + Beyaz siparişi verdim eylül sonu gelecek.
Daha öncede 2007 AstraH Dizel Cosmo Xenon kullanmıstım memnundum, kalkıslarda performans oluydu ama sorun olmamıstı benim için, kalkıstan sonrasında alet zaten cok iyiydi. AstraJ de cok fazla bir değişiklik yok motor acısından 5beygir arttırıp 5vitese dusurmusler vs... o yuzden yeni aracımı bekliyorum hayırlısı ile bir gelsin de

Hayırlı olsun güzel tercih olmuş ama opel şu dizellere biraz daha fazla beygir koysa iyi olacak bendede h kasa dizel var..

mcff

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında var da Turkiye'ye nedense 1.3uzerini getirmiyorlar sanırım pahalı olur diye ama o kadar parayı veren ona da verir diye dusunuyorum. avrupada özellikle almanya ve ingilterede 1.7 ve 2.0 modelleri mevcut.

Hayırlı olsun güzel tercih olmuş ama opel şu dizellere biraz daha fazla beygir koysa iyi olacak bendede h kasa dizel var..

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok yok ben 1.6lt 180 hp turbo alayım serviste de landi renzo taktırayım olsun bitsin gitsin :D

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Focus otomatik benzinliye benzin yetiştiremezsin.

Astra al derim. Bence Cosmo'ya çok para istiyolar değmez, Insignia fiyatına Astra almazdım şahsen. İlla da Astra diyosan Enjoy-Enjoy plus veya sport al derim.

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
güzel seçim... şimdiden hayırlı olsun...

beyaz ve kırmızı arasında karar kılmak gerçekten zor bu arada...

benim tercihim de 1.4 140hp cosmo. 2011 temmuz sonu inş... 2012 model olarak.