Opel Astra Hb Enjoy 2007 1.3CDTİ 55.000

m_cevik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese öncelikle İyi bayramlar diliyorum.Aranıza az önce katılmış bulunuyorum...

2007 model Astra HB 1.3 CDTI 55.000 km de kazası boyası olmayan siyah bir araç alma aşamasındayım.Siz değerli forum üyelerinden ricam bana fiyat konusunda yardımcı olmanız...Araç temiz 2007 enjoy paket 55.000 de biçilen fiyat 28.000 ama 27.500e bırakıcak satıcı.Sizce bu arabaya bu fiyat nasıl?

Şimdiden herkese teşekkürler...

theopel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
55 bin için uygun fiyat, araç temizse hiç düşünme pişman olmazsın...

rehaizmir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaçırma iyi fiat

m_cevik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yorumlar için çok teşekkürler iyi bir fiyat olduğu birliğine varılmış şimdilik bende nacizane görüşlerimi belirtmek isterim.

Yaklaşık 1 yıldır astra hb 1.3 arıyorum ve geçen kış başında 2008-2009 model 30.000 lerdeki araçlar 28.000 -29.000 aralığında satılyordu o zamanlar paramız yetmediği için alamıyorduk tam parayı denkleştirdik bu seferde araçlar uçtu gitti.

Bu aracın 60.000 bakımı neredeyse 500tl tutar e 4 lastik deseniz nerden baksan en kötüsü 500tl bu bakımdan biraz pahalı geldi araç bana sıkı bir pazarlıkla 27.000 liraya bırakırsa almayı düşünüyorum fakat düşmezse aralık ayında bayram sonrası daha uygun araçlar çıkacağını tahmin etmekteyim.

Sizce bu aracı kaçırırsam üzülürmüyüm ,yoksa aralık ayınıda bekleyip daha uygun ve temiz araçlar beklemelimiyim?

theopel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sizce bu aracı kaçırırsam üzülürmüyüm ,yoksa aralık ayınıda bekleyip daha uygun ve temiz araçlar beklemelimiyim?

Astra bu aralar çok tutuluyor, çok satılıyor ama aralık ayına kadar bekle derim ben karşına daha iyi fırsatlar çıkabilir çünkü iyi fiyatlarda araç arıyorsun...

m_cevik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra bu aralar çok tutuluyor, çok satılıyor ama aralık ayına kadar bekle derim ben karşına daha iyi fırsatlar çıkabilir çünkü iyi fiyatlarda araç arıyorsun...

Yorumunuz için gerçekten çok teşekkürler,bende bekleme taraftarıyım aslında ama satıcı iyi bir indirim yaparsa alirim diye düşünüyorum indirirmsiz almamaya karar verdim.Bayram sonrası fiyatlar düşücek ne de olsa :D Temiz bi tanede denk gelirse böyle 2008 ve üstü tabi süper olur hadi hayırlısı artık...

Evet arkadaşlar değerli yorumlarınızı esirgemeyin lütfen ...

terkene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İster şimdi, ister Aralık'ta; kollayacağın araç 2.el değil de yenisi olsun.
Dizele geçeceksen ya da Astra'ya başlayacaksan mutlaka "sıfır" ından başla derim.

m_cevik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İster şimdi, ister Aralık'ta; kollayacağın araç 2.el değil de yenisi olsun.
Dizele geçeceksen ya da Astra'ya başlayacaksan mutlaka "sıfır" ından başla derim.

Aslında doğru diyorsunuzda şu an da sıfır bir astra alabilecek bütçem yok malesef sıfır olarak fiat punto alabiliyorum ama o da içimden gelmiyor..

Astra 'nın hem kaslı yapısı ,güvenliği,sürüş keyfi, yol tutuşu,özelliklleri puntoda malesef yok.Bu açıdan 2.el temiz bir araç aramaktayım ama çok kararsızım acaba bu bulduğum araç 27.000 eder mi demeden de edemiyorum :(

İçimi rahatlatabilecek ya da beni bu konuda aydınlatacak opelim üyelerinin değerli yorumlarını bekliyorum ne de olsa sizler yıllardır opel kullanıcısısınız...

Yorumlar için şimdiden teşekkürler...

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
28-29bine satılan 2008 2009 lardan bahsetmişsin? hemde 30bin km lerde. bunlar gidip gördüğün temiz araclarmıydı? sanmam. muhtemelen sahibinden.com da filtreleme yaptıgında tepede görülen en ucuz fiyatlardı. birde o zamanki sıfır arac fiyatlarıda önemli. şuan sıfır arac ile senin 3 yasında 2007 model aracın arasındaki fiyat farkınada ii bakman gerekiyor.

bende astra g var. 2004 model. sahibinden.com da filtrelesem 17 den baslar 24 e kadar cıkıyor fiyatları. düşük km ve düşük fiyatlar gidip incelemediğiniz araclarda sizi yanıltmasın derim.

binici olacaksanız gidip sıfır alın. yok ben 1 2 seneyi bulmaz satarım diyorsanız 27.000 tl den daha ucuzunu bulmanızda zor. aralık ayınıda bekleseniz zor. temiz arac demişsiniz bir kere. millet temiz diye 2. eli sıfır fiyatına satıyor nerdeyse. iyi düşünün derim.

helede jant sunroof tesisat vs extrası varsa hiç düşünmeyin alın. hakkınızda hayırlısı olsun.