opel astra h cdti anahtarlı arıza göstergesi

Bülent Yüksel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
serviste aynı şeyi söyledi ses normal dedi, selenoid valf problemi ise ilk çalıştırmada servis ışığı yanıyor stop edince ve çalıştırıncada bir daha yanmıyor.fakat normal stoptan sonrada gurrrr sesi geliyor, selenoid valfi diye düşünüyorum.

O ses selenoid den gelir, değişmesi gerek.

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ıslık sesi turbo dan yapar,kısmen normaldir.anormal olmayan halleride vardır....
cızırtı selenoid valften gelir...

Bülent Yüksel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ıslık sesi turbo dan yapar,kısmen normaldir.anormal olmayan halleride vardır....
cızırtı selenoid valften gelir...
Bu arada 4 tane ısıtma bujisi alıp değiştirmek istiyorum çok pahalı değil nette bosh marka çok pahalı değil, değiştirmesinde özel bir ayar gerekiyormu kendim değiştirebilirmiyim gerekli alet edevat var..

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herhangi bir ayar istemez,sadece içeri birşey düşürmemeye,contalarını kontrol ederek takman ve sıcakken yapmayıp çok fazla sıkmaman gerekir...

Bülent Yüksel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herhangi bir ayar istemez,sadece içeri birşey düşürmemeye,contalarını kontrol ederek takman ve sıcakken yapmayıp çok fazla sıkmaman gerekir...
Selenoid Valve ninde siparisini verdim bu,gün 2-3 güne kadar gelir sanirim, gördügüm kadari ile selenoid valve arabanin alt kisminda kornanin yaninda ve kötü bir yerde yagmurlu havada bence sürekli islanan biryerde özellikle elektrik soketi, montaji yaptiktan sonra güzelce bir slikon cekiyim diyorum etrafina belki suyun elektrik soketine gitmesinden dolayi arizalaniyor olabilir diye düsünüyorum...bu arada egr valve nin fiyati ne kadar bir bilginiz varmi?

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiç fiyat bilgim yok,yalıtım konusunda silikon değilde,bir balonun içinden geçirebilirsiniz soketi,silikon sağlıklı görünmüyor :)