Op-Com Sorunsalı

muammer yaşar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
g5ooAR.png

Internet bağlantısı varsa bilgisayarın aktivasyon sayfasını geçiyor ama interface ile bağlantı kurulamıyor bir türlü. Bu arada en son sürüm olan (sanırım en son sürüm) OP-COM Prof 150406b EN yide denedim bir değişiklik olmadı. Aynı sıkıntılar aynen devam ediyor.

bu versiyon opcom aktivasyonu bi türlü yapamadım bir sürü kod vermiş activasyon menüsünde kabul etmiyo bilgisi olan var mı?

eski versiyon ile rec menüsüne giremiyorum birde bunla denemek istiyorum.

akifguzen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu versiyon opcom aktivasyonu bi türlü yapamadım bir sürü kod vermiş activasyon menüsünde kabul etmiyo bilgisi olan var mı?

eski versiyon ile rec menüsüne giremiyorum birde bunla denemek istiyorum.

2011 model üstünde ne bunu ne diğerini çalıştıramadığımdan bendeki ürünü geliş fiyatına satıp elm327 cihazı aldım. Hata silmek için arıyordum zaten oda gayet güzel hata sildi.

doncengo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba, sizinle op-com konusunda aynı problemi yaşıyoruz. Benim araç ta 2011 corsa-d. ama motor a13dte . Nasıl , çözebildiniz mi sorunu?

trexone

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
VAUX-COM_120309a+131223d+Ocflash_FW1.59 eski opcomlarınıza bu firmware i yüklerseniz yeni modeller gelecek ve çalışacaktır. FW159.hex

Mrtsvml

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne olur çözdüm deyin şu sorunu. Aynı araçtan var bende de. Denemediğim firmware, program, driver kalmadı. ECU ECM sorunlu.:confused::(

Siz çözdünüzmü problemi hocam? bende de "interface communication Error, or Interface not powered from car" diyor sürekli

kaannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeşim internet bağlantısı var olunca aktivasyona geçer önce interneti kapat sonra bilgisayarı yeniden başlar ve yönetici olarak ac hiç bir şeye tıklama sonra arabaya bağla ve sonra bilgisayara bağla hani demissin ya bu sayfadan bişey yapmam gerekiyormu oraya giriyorsun test infarce diyorsun ve hata vermez ise failed filan çıkar sonra orada işarete tikliyor ve save config diyor kapatıyor sun o sayfayı sonra diğerlerini seçiyorsun tamamdır save config de zaten opcomda turuncu yanarsa bağlandı demek