öndeki 7. hoparlör

M

muson

Bilgi Girilmemiş
bak sen çözmüşsün olayı alt astra modellerinde yok
araba giderken neden kapılarım açılıyo. hadi arkada çocuk kilidi var önde ne var
varmı bunla ilgili bişiiiii.

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım sordum ben uzaktan kumanda o ayrıca otomatik klimanın sensörü düpmelerin orada ızgara gibi bir şey var o eğer camın önünde olsa düzgün calışmaz sıcak ve ya soğuk hava sürekli onun üzerine vuracağı için

Son düzenleme:

selcukkoylu

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım sordum ben uzaktan kumanda o ayrıca otomatik klimanın sensörü düpmelerin orada ızgara gibi bir şey var o eğer camın önünde olsa düzgün calışmaz sıcak ve ya soğuk hava sürekli onun üzerine vuracağı için
sıcaklık sensörü diil zaten nem sensörü.neyse arkadaşlar siz gene tahmin edin ,tahmin ettiğinize inanın saygı duyuyorum.

Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.devservis.com
o hoparlor gibi gordugun sey center speaker yani bi cesit hoparlor fakat kapi iclerindeki kadar kuvvetli degil, belki 10'da 1'i kuvvetinde hatta..ses ortadan geliyomus gibi duyulsun diye..ustunde gordugun ufak tumsek ise arkadaslarin dedigi gibi sensor..emin olmak icin o plastik kapagi tirnaginla kolayca cikartabilir ve altindaki ufak hoparloru gorebilirsin

DeathangeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o hoparlor gibi gordugun sey center speaker yani bi cesit hoparlor fakat kapi iclerindeki kadar kuvvetli degil, belki 10'da 1'i kuvvetinde hatta..ses ortadan geliyomus gibi duyulsun diye..ustunde gordugun ufak tumsek ise arkadaslarin dedigi gibi sensor..emin olmak icin o plastik kapagi tirnaginla kolayca cikartabilir ve altindaki ufak hoparloru gorebilirsin

:kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop:

olurmu yaa biraz daha dikkatli bakarsan görecen o aracın stepnesi..!

galipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar herkez bir şeyler söylüyor ancak onun doğrusunu ben size söylim o uzaktan kumanda sensörü. kafanızı yormaya gerek yoqq:)

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eger bızımkıler gıbı ıse ses acma dugmesını kendıne dogru cek ve saga cevır olmadı sola cevir