ön tampon altı plastik kopmuş

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ön tampon altı plastik kopmuş

ercub link' Alıntı:
[quote author=erdem link=topic=1250.msg26820#msg26820 date=1303140879]
servis yaptıkları her işlemde kayıt açmak zorunda mı?
sanırım açmak zorundalar.
[/quote]

dün servise gittim. araç içinde tıkırdayan yerler vardı onları hallettiler, bir de 3ncü stopdan su almıştı onu hallettiler. kayıt açmıyorlardı ben istedikten sonra açtılar

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim kullandığım servise 1 kez gittim bütün problemleri bilgisayara yazdı kaydı açtı direk zaten öyle sanayi işi gel hemen bakıyım demiyorlardı ben istesemde sonra araca bakılırken de ustaya bilgisayar çıktısı vermişler o da sorunları tek tek kontrol edip birşey varsa düzeltiyordu

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugün yaptırdım alttaki plastiği tamamen kopmuş takılcak gibi değildi 2 parçaymış alttaki plastik soldaki değişti işçilikle birlikte 80 tl tuttu

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Konuyu hortlatalım. Benim konuda bahsedilen plastikte bir sorunum yok; ancak sabah bu plastiğin arkasından yaklaşık 30-40 cm uzunluğunda bir parça çıkardım. Araca yaklaşırken alt kısımdan bir parçanın gözüktüğünü fark etmemle parçayı biraz çekince hiçbir zorluk, takılma olmadan elime geldi. Ne olduğunu, ne işe yaradığını hiç bilmiyorum. Fotoğrafını paylaşırım bir ara.

Muhtemelen hafta sonu İzmir'deyken önümdeki kamyonun kasasının ağaçtan parça koparması ve benim o parçanın üzerinden geçmemle oldu diye düşünüyorum, zira 1,100 km'lik yolculuğum sırasında başka hiçbir sorun yaşamamıştım. O ağaç parçasından da kaçma şansım yoktu ne yazık ki.

Dilerim ciddi bir sorun çıkmaz, konu hakkında bilgisi olanlardan yardım rica ediyorum.

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

.BURAK. link' Alıntı:
Konuyu hortlatalım. Benim konuda bahsedilen plastikte bir sorunum yok; ancak sabah bu plastiğin arkasından yaklaşık 30-40 cm uzunluğunda bir parça çıkardım. Araca yaklaşırken alt kısımdan bir parçanın gözüktüğünü fark etmemle parçayı biraz çekince hiçbir zorluk, takılma olmadan elime geldi. Ne olduğunu, ne işe yaradığını hiç bilmiyorum. Fotoğrafını paylaşırım bir ara.

Muhtemelen hafta sonu İzmir'deyken önümdeki kamyonun kasasının ağaçtan parça koparması ve benim o parçanın üzerinden geçmemle oldu diye düşünüyorum, zira 1,100 km'lik yolculuğum sırasında başka hiçbir sorun yaşamamıştım. O ağaç parçasından da kaçma şansım yoktu ne yazık ki.

Dilerim ciddi bir sorun çıkmaz, konu hakkında bilgisi olanlardan yardım rica ediyorum.
arkadaşlar  bizim istasyonun önüne çekiyorlar aracı ve beton mantar dubalara benim arabanın sol ön tamppnu sürtmüşler daha 3 gün önce auto king den aldım arabanın cam yıkama suyunun haznesini yerinden oynatıp pompayı çıkartmış yukarıdan koyulan su aşağı aynen iniyordu onu yaptırdım allahtan yerinden çıkmış demem o ki ne  :D onun altında bir şey yok karter muhafazasının başlangıcına kadar bir yerden parça vs gelmiş olabilir siizinde söylediğiniz gibi.. greatt

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

UnStabLe link' Alıntı:
arkadaşlar  bizim istasyonun önüne çekiyorlar aracı ve beton mantar dubalara benim arabanın sol ön tamppnu sürtmüşler daha 3 gün önce auto king den aldım arabanın cam yıkama suyunun haznesini yerinden oynatıp pompayı çıkartmış yukarıdan koyulan su aşağı aynen iniyordu onu yaptırdım allahtan yerinden çıkmış demem o ki ne  :D onun altında bir şey yok karter muhafazasının başlangıcına kadar bir yerden parça vs gelmiş olabilir siizinde söylediğiniz gibi.. greatt

Böyle bayağı 30-40 cm plastik bir parçayı aldım elime ve bagaja koydum. ևekince yağ gibi geldi. İnşallah önemsizdir. Sana da geçmiş olsun kardeşim, yazık olmuş Autoking sonrası :)

bysmail

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et

.

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

.BURAK. link' Alıntı:
Böyle bayağı 30-40 cm plastik bir parçayı aldım elime ve bagaja koydum. ևekince yağ gibi geldi. İnşallah önemsizdir. Sana da geçmiş olsun kardeşim, yazık olmuş Autoking sonrası :)
onun altında pek bir şey yok yahu bişey değildir fotoğraflarda daha iyi belli olur. bide sürten benim arkadaşlarım auto king değil foto bekliyoruz yağ gibi geldiyse yağ gibi takılır bi parçaya takmaya deymez  ;)

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

UnStabLe link' Alıntı:
onun altında pek bir şey yok yahu bişey değildir fotoğraflarda daha iyi belli olur. bide sürten benim arkadaşlarım auto king değil foto bekliyoruz yağ gibi geldiyse yağ gibi takılır bi parçaya takmaya deymez  ;)

[img=337x600]http://i.hizliresim.com/8E7Ny7.jpg[/img]

rdoJ7m.jpg

Parça böyle bir şey.

Bu arada Autoking sonrası derken, tam da Autoking'den aldıktan sonra böyle bir olay olmuş diye geçmiş olsun dedim, arkadaşların sürttüğünü anladım :)