Ön Camda Çatlak

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçen hafta İzmir'e doğru seyrederken gece cama bayağı sert bir taş sesi duymuştum bakındım çatlak yok dedim devam ettim. Meğerse sensörlerin oradaki siyah ve içeriden görünmeyen bölgeye taşı yemişim ve cam catlamış. Sanırım ki de yürüyor. Zira yatay şekilde iki yana ilerleyen bir çatlak ki bugün artık o siyah alanın dışına çıkmış ve içeriden görünür hale gelmişti farkettim.

Kaskodan yaptıracağız çaresiz. Daha önce cam değişimi yapan varsa dikkat edilecek şeyler var mı? Cam kalitesi, yan sanayi mi orijinal mi takılır, yan sanayi ise hangi marka, montaj kalitesi, kuru ılıman zamanda mı yaptırmak lazım vs. vs. Kaskodan değişim yapan camcıya mı gitmeli Opel Servisine mi gitmeli? Vs. Vs.

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ön Camda Çatlak

orijinal cam takılmasını isteyin servise gittiğinizde eğer servis ile kaskonuzun anlaşması yoksa bile ufak bir fark vererek orijinal cam takıyorlar geri kalan ücreti kasko karşılıyor.

qalias

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gecmis olsun.servis yan sanayi olmadıgından orjinal cam takiyor, kasko fiyat farkı alamıyor çünkü alternatifi yok camın.cam  izmirde ki fabrikadan geliyor,benim araçta on cam değişti ama orjinalden hiç bir fark görmedim.

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kesinlikle orjinal taktırın ve mümkünse kaskonuzla anlaşmalı bir servis bulup orda taktırın camınızı

er_hr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Selam.. 3 yil once benzer bir durum olmustu kaskoyu bozmadan bir kez degisim hakkindan faydalanmistim Kaskodan ucretsiz yilda bir kez cam degisim hakki seklinde bir sey suan da yok mu acaba.. Policenizi bir incelersemenizi veya bu konuda sigorta sirketiyle gorusmenizi tavsiye ederim