ön camda bir karış çatlak ve büyümeye devam ediyor

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ön camda bir karış çatlak ve büyümeye devam ediyor

Eski aracımla uzun yolda bir kargaya çarpmam sonucunda ön cam sensörlerin bulunduğu yerde ufak bir nokta halinde çatlak oluşmuştu.  :)

2 ay sonra o ufacık nokta 20 cm boyunda bir çatlağa dönüştü, kaskodan orijinal cam ile değişimi yapılmıştı.

Birçok kasko şirketinin poliçelerinde senede bir cam değişimi hasarsızlığı bozmaz maddesi vardır. Bence kaskocunuzla görüşün, yenisi takılsın.

Hala o aracı kullanıyoruz ve cam değişiminden kaynaklanan en ufak bir sorun olmadı.  :)

batigol1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sağolun içim rahatladı havalar düzelsin değiştireceğim. hakan bey ilk anda tamir edilecek düzeydeydi fakat büyüdüğü içi artık tamir ettirme şansım yok kaskoyla ilgili de problemim yok artık havaların düzelmesini bekleyeceğim değiştirmek için

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

batigol1907 link' Alıntı:
sağolun içim rahatladı havalar düzelsin değiştireceğim. hakan bey ilk anda tamir edilecek düzeydeydi fakat büyüdüğü içi artık tamir ettirme şansım yok kaskoyla ilgili de problemim yok artık havaların düzelmesini bekleyeceğim değiştirmek için
evet o zaman değiştirmek en mantıklısı
bununla ilgili kaskonuzu da kontrol edin ve telefonla arayıp
orjinal cam takıp takmadıklarını da danışmanızı tavsiye ederim.

batigol1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hakan bey cam konusunda çok dertliyim eski arabamda iki kere değiştirdim kaskoların yaptığı kurnazlığa birincisinde denk geldim. artık anlaşmalarımı orjinal cama göre yapıyorum istediğim servislerle de anlaşmalılar o yüzden o konuda rahatım

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ön cam güvenlik açısından da cok önemli. o yüzden cok ta fazla gecikmeyin. bir ay sonra havalar ısınır