Ön cam Çatlağı

ezmoce

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar sebebini bilmediğim bir şekilde ön cam da 20-30 cm genişliğinde çatlak oluştu, kaskodan değiştirmeyi düşünüyorum  carglass- doraglass - Olimpia gibi markalar var hangisini önerirsiniz farkadermi ?

ezmoce

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ön cam Çatlağı

orjinal nerden taktırabilirim ( kasko şirketine sordum bunlardan takabilirsiniz dedi)

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Poliçenizde eğer orjinal parça değişimi şartı yoksa orjinal parça vermezler.

huseyin06671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Normalde orjinal cam klozu yoksa kaskonuzda, 150 tl farkla orjinal cam taktırabiliyorsunuz, yada bulunduğunuz şehirde aracınızın yan sanayi camının bulunmadığını belirterek serviste orjinal cam ile değişim yapıp , ücreti kendiniz ödüyorsunuz, sonrasında faturayla beraber sigorta şirketine başvurup tamamının parasını alabiliyorsunuz. Tabi bütün şirketlerde varmıdır bilmiyorum ama aksigorta bu şekilde. Hatta bu şekilde yapabileceğimi karabükteki acentem belirtti.

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim poliçede 150tl fark ile orjinal takılır yazıyor. Sizdede vardır kesin madde poliçenize bakın bence.

almera

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim aracın camı da çatlamıştı sigorta şirketi (Güneş) orjinal ve yan sanayi olarak ikisinide karşılıyordu,
carglass ta değiştirmek şartı ile carglass orjinal camı 1 haftada getirdi ve değişimi yaptı.Değişim yapılırken aracın yanındaydım ve işçilikleri gerçekten çok iyi

Yasin901

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben eski aracıma olimpia taktırmıstım gayet iyiydi, tavsiye ederim.Taktırmısken üstü güneslilki taktırın günesi kessin

ezmoce

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

almera link' Alıntı:
Benim aracın camı da çatlamıştı sigorta şirketi (Güneş) orjinal ve yan sanayi olarak ikisinide karşılıyordu,
carglass ta değiştirmek şartı ile carglass orjinal camı 1 haftada getirdi ve değişimi yaptı.Değişim yapılırken aracın yanındaydım ve işçilikleri gerçekten çok iyi

benim poliçemde -zarar gören parça orjinal ise tedarik eilecek parça orjinal yedek parça olacaktır yazıyo, bu yeterli midir yoksa camla ilgili de yazar mı?