Öğretmen İçin...

morveberisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese selam.Arkadaslar foruma yeni katıldım.Öğretmenleri görünce daldım içeriye.Bu arada ben de sınıf ogretmeniyim.Bütün meslektaşlarıma saygılar...

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Hoşgeldin öğretmenim...

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
İki ay tatil nasıl yetmedi diyen arkadaşlar, ikinci resimden birincisine dönmek için bu süre illa ki gerekiyor. Ha derseniz ki öğretmen tatil yapmasın, sürekli çalışsın. O zaman çocuklarınıza ikinci resimdeki öğretmenler bir şeyler öğretmeye çalışır. :)

1010526_618828054795605_1515835763_n.jpg

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zın zın zın zın zın (jaws filmindeki efekt)

son gün... yarın iş başı :eek:

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eğitim öğretim döneminiz hayırlı uğurlu olsun
ve tabiki Allah sabır versin :)

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Okulumdaki neredeyse bütün arkadaşların ataması çıkmış. 4 erkek, 2 kadın branşçı kaldık. :) 19 şubelik okul. Birileri atanmamışsa ayvayı yedik demektir. O nedenle yarın gidip göreyim diyorum, kim gelmiş ne olmuş diye... İlk defa böyle oldu, normalde hiç gidesim olmazdı. :)

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Okulumdaki neredeyse bütün arkadaşların ataması çıkmış. 4 erkek, 2 kadın branşçı kaldık. :) 19 şubelik okul. Birileri atanmamışsa ayvayı yedik demektir. O nedenle yarın gidip göreyim diyorum, kim gelmiş ne olmuş diye... İlk defa böyle oldu, normalde hiç gidesim olmazdı. :)

Bende herkes tayin istiyor diye gitme zamanı geldiğini de düşünerek yeni bir okula geçtim bu sene hocam... iyi ki de gitmişim en yakın dostum (müdür yard. :D ) da gitti zaten...

Eski okulum da her sınıf tek şube'den 4 sınıf öğretmeniydik, klasik köy okuluydu, tek katlı, çamurlu, tozlu, tuvaleti dışarda, 7-8 metrekarelik öğretmen odası vardı... şimdiki okulumda ise 10 sınıf öğretmeni var, 2 de anasınıfçı, iki idareci 14 kişi... 3 katlı, her sınıfı projeksiyonlu... Yeni bi dünyaya gidiyorum kısacası :D

Umarım ortamı da güzeldir... bu arada aramızda kalsın erkek öğretmen ne kadar fazla ise o kadar iyi bence... :D bayan öğretmen çok oldu mu sürekli gelmeyen izin alan rapor alan oluyor... bayram çarşamba perşembe cuma ise pazartesi salı rapor alıp giden haftayı bağlayanlar en çok bayan öğretmenler... :D

(Not: eşimde öğretmen... duymasın :D )

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Kalabalık okulun ortamı hem iyi hem de kötü oluyor. Önceki okulumda 120 personel falandık. :) Yarısını tanımıyordum bile. Öğretmenler odasına girince selam vermek için bir hayli bağırmak gerekiyordu. :) Köy okulları güzel. Hele de kafa dengi bir arkadaş varsa tamamdır.

Erkek nüfus çoğunlukta olunca iyi oluyor da, bu yıl ki okulumda bütün erkekler mi sigara içer yahu! :) Yaz kış demeden bütün teneffüslerde okul dışına taşındık. Öğretmenler odasına girsen bayanlar vıdı vıdı ediyor. :) En iyisi dışarı çıkmaktı. Pasif içici oldum resmen. :)

Bakalım bu yıl nasıl olacak...