ODAK'tayım PASTA CİLA VE BOYA KORUMA

eraytly

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ODAK'tayım PASTA CİLA VE BOYA KORUMA

burakkarsli link' Alıntı:
Özdemir abim, hayırlı olsun. Araba mis gibi çıkar inşallah :)

Bu arada Ankara'daki arkadaşlara sormuş olayım, DBY Detailing iyi bir yer midir? Bu aralar Ankara'ya gelme durumum var da hazır gelmişken arabayı da oraya bıraksam mı diyorum. Epeydir boya ile ilgilenemedik, biraz parlasın tosun.
Ankaralı değilim ama ben bile methini duydum çok ince çalışıyorlar ama fiyatı çoook uçuk

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Ankara'da cila ve boya koruma isteyenler için harika bir adres. Piyasada bu iş 250-300 lira gibi fahiş ücretlerle yapılıyor. Bu kampanyada 4 araç yaptırdık çok memnun kalındı.

http://forum.donanimhaber.com/m_88484672/tm.htm

Çok teşekkür ederim tavsiye için, fiyat çok makul. Peki piyasada yapılan standart işlemlerin hepsi var mıdır paket içeriğinde? Bir de kullandıkları ürünleri neler?

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Çok teşekkür ederim tavsiye için, fiyat çok makul. Peki piyasada yapılan standart işlemlerin hepsi var mıdır paket içeriğinde? Bir de kullandıkları ürünleri neler?
Hocam standart boya koruma işleminin tamamı yapılıyor. Fiyattan dolayı aklınıza işi sallarlar, kalitesiz malzeme kullanırlar gelmesin. Bir araç 4 saat sürüyor ve Meguiars ürünleri kullanılıyor. Beni boşverin konuda onlarca araç sahibinin yorumu ve uygulama fotoğrafları var inceleyin. Dışarıda 350-400 lira verip yanılmayın bence. İşlemi az çok biliyorum maksimum 30 liralık malzeme ve 4 saat işçilik için 300-400 gibi rakamlar çok fahiş.

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eraytly link' Alıntı:
Ankaralı değilim ama ben bile methini duydum çok ince çalışıyorlar ama fiyatı çoook uçuk

Valla fiyat konusunu hiç bilmiyorum; ama kime sorsam orayı tavsiye ediyor. Aşağı yukarı ne kadar olduğu konusunda bir fikriniz var mıdır?

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Hocam standart boya koruma işleminin tamamı yapılıyor. Fiyattan dolayı aklınıza işi sallarlar, kalitesiz malzeme kullanırlar gelmesin. Bir araç 4 saat sürüyor ve Meguiars ürünleri kullanılıyor. Beni boşverin konuda onlarca araç sahibinin yorumu ve uygulama fotoğrafları var inceleyin. Dışarıda 350-400 lira verip yanılmayın bence. İşlemi az çok biliyorum maksimum 30 liralık malzeme ve 4 saat işçilik için 300-400 gibi rakamlar çok fahiş.

Okudum konudaki diğer sayfaları da olabildiğince; ama bu forumdan tecrübe etmiş birinin düşüncelerini daha çok önemserim. Aklıma yattı hocam, tekrar teşekkür ederim. Randevu olayını oraya geldiğim tarihe denk getirmek lazım, yoğunluk almış başını gidiyor gördüğüm kadarıyla.

eraytly

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Valla fiyat konusunu hiç bilmiyorum; ama kime sorsam orayı tavsiye ediyor. Aşağı yukarı ne kadar olduğu konusunda bir fikriniz var mıdır?
400 ve üzeri diye biliyorum :)

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Okudum konudaki diğer sayfaları da olabildiğince; ama bu forumdan tecrübe etmiş birinin düşüncelerini daha çok önemserim. Aklıma yattı hocam, tekrar teşekkür ederim. Randevu olayını oraya geldiğim tarihe denk getirmek lazım, yoğunluk almış başını gidiyor gördüğüm kadarıyla.
Ordaki yorum ve uygulama fotoğraflarının dışında 4 araç için uygulama yaptırdık ben sonucu beğendim, araç sahipleri de memnun. Çok yoğunlar mutlaka randevu alın geleceğiniz gün için.

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

abi şimdiden hayırlı olsun ışıl ışıl güzel günlerde kullan resimleri bekliyoruz

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

merakla işlem sırası fotolarını, fiyatı ve tabiki de sonucu bekliyoruz :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Eskittin arabayi parlata parlata ozdemir.
Uzun sacliya selam söyle.