ODAK'tayım PASTA CİLA VE BOYA KORUMA

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar, geçen hafta aracın tavanında oluşan lekelerin çıkartılmasından sonra uzun süredir aklımda olan boya koruma işlemi acil bir hal aldığı için Odak'tayım. İşlem için araç yıkamaya alındı, işlemler yapılırken aracın başında beklemeyi planlıyorum. Umarım sonuçtan memnun kalırım

veysel 44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ODAK'tayım PASTA CİLA VE BOYA KORUMA

Aracınızın başında bekleyin,benim düşüncem işi yapan ustalar aracın başında beklediğinize binayen işlerini daha özenli yaparlar,sizde gerekli yerlerde müdahalelerde bulunursunuz.Umarım güzel bir iş çıkar içinize siner.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

veysel 44 link' Alıntı:
Aracınızın başında bekleyin,benim düşüncem işi yapan ustalar aracın başında beklediğinize binayen işlerini daha özenli yaparlar,sizde gerekli yerlerde müdahalelerde bulunursunuz.Umarım güzel bir iş çıkar içinize siner.

Şuan yemekteler, birazdan ineceğim. Elimden geldiği kadar beklemek istiyorum artık bakacağız. Normalde beklemeye izin vermiyorlarmış

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

inşAllah süper sonuçlarla karşılaşırsınız :)

gkny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hangi ürünleri kullanıyorlar acaba

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Umarım güzel bir sonuç alırsın.

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Özdemir abim, hayırlı olsun. Araba mis gibi çıkar inşallah :)

Bu arada Ankara'daki arkadaşlara sormuş olayım, DBY Detailing iyi bir yer midir? Bu aralar Ankara'ya gelme durumum var da hazır gelmişken arabayı da oraya bıraksam mı diyorum. Epeydir boya ile ilgilenemedik, biraz parlasın tosun.

sohayli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Merhaba Arkadaşlar, geçen hafta aracın tavanında oluşan lekelerin çıkartılmasından sonra uzun süredir aklımda olan boya koruma işlemi acil bir hal aldığı için Odak'tayım. İşlem için araç yıkamaya alındı, işlemler yapılırken aracın başında beklemeyi planlıyorum. Umarım sonuçtan memnun kalırım

Tavanda oluşan lekeleri tarif eder misiniz, benim beyaz araçta da var sarı sarı noktalar sizinki de böyle mi? Kuş pisliğinden de yanmış boyanın birkaç yeri de, bu durum düzelir mi acaba?

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

burakkarsli link' Alıntı:
Özdemir abim, hayırlı olsun. Araba mis gibi çıkar inşallah :)

Bu arada Ankara'daki arkadaşlara sormuş olayım, DBY Detailing iyi bir yer midir? Bu aralar Ankara'ya gelme durumum var da hazır gelmişken arabayı da oraya bıraksam mı diyorum. Epeydir boya ile ilgilenemedik, biraz parlasın tosun.
Ankara'da cila ve boya koruma isteyenler için harika bir adres. Piyasada bu iş 250-300 lira gibi fahiş ücretlerle yapılıyor. Bu kampanyada 4 araç yaptırdık çok memnun kalındı.

http://forum.donanimhaber.com/m_88484672/tm.htm