Noter Satışı

teeKin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yakın zamanda noterden araç satın alıpta eve ruhsatı gelen oldumu yoksa beklemeden kendimiz mi çıkaralım

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ruhsat eve nasıl gelecek , satışı yapar yapmaz takipçilere verisin evraklarını bir kaç gün içinde plakan ve ruhsatın hazır olur. yoksa öyle ruhsatı hazırlayıpta eve getiren bir kurum bilmiyorum.

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arac noter satısından sonra ruhsat eve hızlı postayla gönderiliyor artık..

teeKin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni plaka çıkmayacak sadece aracı satın aldım ruhsat değişecek internette yaptıgım arastırmalarda 15 gün içinde almaz isek 15 gün içinde eve posta ile yollanacagı bilğisini ögrendim ama birebir tecrübe eden arkadasımız varmı diye sordum
ruhsat eve nasıl gelecek , satışı yapar yapmaz takipçilere verisin evraklarını bir kaç gün içinde plakan ve ruhsatın hazır olur. yoksa öyle ruhsatı hazırlayıpta eve getiren bir kurum bilmiyorum.

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni plaka çıkmayacak sadece aracı satın aldım ruhsat değişecek internette yaptıgım arastırmalarda 15 gün içinde almaz isek 15 gün içinde eve posta ile yollanacagı bilğisini ögrendim ama birebir tecrübe eden arkadasımız varmı diye sordum

Bu olayı bende bilmiyordum. daha önce yapmış arkadaş varsa anlatırsa seviniriz o zaman.

SYG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4 ay önce arabamı aldım.Noter satışını yaptıktan 15 gün gibi bir süre sonra ruhsat postayla kapıya geldi.O arada noterin verdiği geçici ruhsatla geziyosunuz sıkıntı yok aracı yok güzel temiz bir hizmet ;)

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki ben bir soru sorucam ben hep biizm aracımız vardır tüm ailenin işlerinide o yapar ondan bilmiyorum bu işleri şimdi yeni ikinci el ibr araç alıcak olursam eskisi gibi trafiğe gidiyormuyuz hoş ben gitmedimde hiç aracıya vekalet veriyordum.3 günde ruhsatı çıkartıyordu.. şimdi nasıl oldu trafiğe gitmeden her bir şey noterdemi haloluyor yani notermi evrakları trafiğe yolluyor..

SYG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
trafiğe fln hiç bir yere gitmiyorsunuz.Notere gidiyorsunuz 70 TL(yılbaşından sonra zam geldimi bilmiyorum) veriyorsunuz.Ruhsatın muayene kısımlarını içeren nüshası sizde kalıyor diğeri noterde.Adınızın yazılı olduğu ruhsatta adresinize geliyor.

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
108 tl ruhsat parası almıyorlarmı artık...? trafik...?
sadece notere verdiğimiz ücret yeterli oluyormu...?