Sağ arka tarafta su birikmesi?

UAsman

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Selamlar, birkaç önce bir araç satın aldık (Opel Mokka X 2016) bugün eve dönerken, aracın sağ arka yolcu tarafının paspas tarafında su fark ettik. Paspası kaldırdığımda halı sırılsıklam olmuştu. Döşemeyi kaldırdım ve baktım altında baya su birikmiş, İnternetten araştırdım bütün yöntemleri denedim ama belki de ben tespit edemedim sorunu. Yarın bir tamirhaneye götüreceğim de, gitmeden çözümü sağlayabileceğim bir yöntem var mı acaba? Şimdiden teşekkürler. Bir de aklıma takıldı. Fotoğraflarda işaretlediğim yerler fabrika çıkışı mı? Yoksa kazalı aracın sonradan kaynağı ve yaması mı acaba? Şimdiden teşekkürler.

EExc5s.jpg

EExgGQ.jpg

EExhbt.jpg

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Selamlar, birkaç önce bir araç satın aldık (Opel Mokka X 2016) bugün eve dönerken, aracın sağ arka yolcu tarafının paspas tarafında su fark ettik. Paspası kaldırdığımda halı sırılsıklam olmuştu. Döşemeyi kaldırdım ve baktım altında baya su birikmiş, İnternetten araştırdım bütün yöntemleri denedim ama belki de ben tespit edemedim sorunu. Yarın bir tamirhaneye götüreceğim de, gitmeden çözümü sağlayabileceğim bir yöntem var mı acaba? Şimdiden teşekkürler. Bir de aklıma takıldı. Fotoğraflarda işaretlediğim yerler fabrika çıkışı mı? Yoksa kazalı aracın sonradan kaynağı ve yaması mı acaba? Şimdiden teşekkürler.

EExc5s.jpg

EExgGQ.jpg

EExhbt.jpg
Normale benziyor alt tarafta tapalar vardır eşikte onlar duruyor mu? Kapı ayarı tam mı aşağıdan açık kalıyr olabilir mi

• Beğen
Tepkiler: UAsman

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Bunlar mı hocam anlayamadım da?

EETc58.jpg

EETj7n.jpg
Kapıda değil eşik kısmının altında şu plastiğe ayakla basınlar olur ya onun altı

• Beğen
Tepkiler: UAsman

UAsman

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et

UAsman

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Başka bir mokka ile karşılaşırmak gerek ama,Sanki o bölgeden darbe almış düzeltilememiş ve ek yapılmış gibi...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Peki yüklediğim fotolarda, yazdığım noktaya bakarsanız eğer bu araç kazalı mı? Fotolarda açıkladım merak ettiğim bölümleri. Teşekkürler.
Resme bakarak bir yorum yapmak çok sağlıklı olmaz.

UAsman

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Resme bakarak bir yorum yapmak çok sağlıklı olmaz.
Selamlar hocam yeniden, dün denilen alt taraftaki tıpalar bu fotodakiler mi? Bir de bir ustayla görüştüm kalorifer peteği delindeydi motor suyu eksiltirdi dedi motor suyu da eksilmiyor. Ön tarafı aç giderlere iyice bak dedi.