Neden Astra j yi seçtiniz?

BAKUTA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Neden Astra j yi seçtiniz?

Conqueror55 link' Alıntı:
Ben çok araştırma yaptım. Toyota Corolla, Honda Civic, Renault Megane, Citroen C4, VW Jetta ve Opel Astra arasından birisini alacaktım. Hepsinin bayilerini dolaştım. Toyota yakıt olarak çok yakıyordu ve dizaynı beni hiç etkileyemedi. Honda o fiyata değmeyecek bir arabaydı. Renault zaten malum kalite yönünden kaybediyordu. C4'te biraz kararsız kaldım ama fransız almayacağım dedim. Ayrıca da dizaynı hoşuma gitmedi. VW Jetta ile Astra arasından bir seçim yapmaya karar verdim. Yeni Jetta'ların çıkmasını bekledim. Bayiiye gelince hemen gittim inceledim. Öncelikle kasası çok büyük geldi bana. Corsa'dan sonra o kadar büyük kasa gözüm yemedi açıkçası:) Ayrıca da iç mekan kalitesi bana çok kötü geldi. VW lerde bariz bir kalite düşmesi var bence. ESki kasa Jetta çok daha iyiydi bence.

İşin özü ben Astra J'yi görür görmez aşık olmuştum zaten. Diğerlerini incelemem daha çok içimi rahatlatmak içindi. Aslında başından beri Astra J alacağımı biliyordum. Sadece bagajının çok büyük olmaması beni tereddütte bırakmıştı ama sonradan yeterli olduğuna karar verdim ve Astra J aldım. İnşallah bu Cumartesi birbirimize kavuşacağız. Gerçekten çok heyecenlıyım. Bu haftanın bitmesi için sabırsızlanıyorum. İnşallah bu aracı seçtiğim için pişman olmam...

Güzel seçim...

C

crazytuner11

Bilgi Girilmemiş

seçme nedenim: tasarım+motor+tüketim+opel kalitesi

Tamkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1.Opel
2.Çok yakışıklı
3.En boşu bile dolu

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1. seçeneği  pahalı yedek parça ve ilgisiz  servislerinden ötürü ben kafadan eliyorum

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

akın link' Alıntı:
1. seçeneği  pahalı yedek parça ve ilgisiz  servislerinden ötürü ben kafadan eliyorum
hocam bu segmentte her aracın parçası pahalıdır. servise gelince al birini vur ötekine  çekiççç

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yok bend ebir megane birde  fiesta var şimdi.  forla reno böyle geçirmiyor. :)  opelin kazığı yağsız versiyon :)

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2. eline bile 47.500 fiyat çekilebildigi için :)

kocabebek_66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ankarada gezmediğim bayi kalmadı. wavesinden skodasına hondasından renosuna niisanından pejosuna citroeninden fiatına... 2004 dizel corsam vardı ve baya bi masraf acmıştı bana. bi daha opelmi asla diyordum..... ki yeni astrayı gördüm.... daha sonrası... 1.3 dizel cosmo beyaz cd500 navi deri döşeme sonruuf... hiç araçtan inesim gelmiyoo.. Allah herkese nasip etsin inşallah...