Necvox Destek

baretta_76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mrblar aracimda necvox platinium p 1033 var. Wifi ile nasil internete baglana bilirim? Wifi icin herhangi bir wifi alici taksam usb ye tanir mi yoksa ozel bir wifi alici mi almaliyim?

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Herhangi bir wifi alıcı işinizi görür.

baretta_76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim deneyip sonucu yazarim
Wifi alıcı taktığımda her hangi bir tanıma gerçekleşmedi. Cihaza hiç bir şey takılmamış gibi. Zaten bilgisayara bile Wifi alıcı taktığımızda sürücüsünü yüklemeden işlem yapmıyor. Dolayısıyla bu cihazda her hangi bir wifi alıcı ile işlem yapması mümkün değil. Sanırım cihaza yüklü chip set modeli farklı bir wifi alıcı takmak gerekiyor.

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Wifi alıcı taktığımda her hangi bir tanıma gerçekleşmedi. Cihaza hiç bir şey takılmamış gibi. Zaten bilgisayara bile Wifi alıcı taktığımızda sürücüsünü yüklemeden işlem yapmıyor. Dolayısıyla bu cihazda her hangi bir wifi alıcı ile işlem yapması mümkün değil. Sanırım cihaza yüklü chip set modeli farklı bir wifi alıcı takmak gerekiyor.
Şu an necvox kullanmıyorum, birebir menüsünden bakarak yardımcı olamıyorum ama, internet ayarları, modem ayarları tarzında bir yerlerden bir ayar yapılıyordu hatırladığım kadarı ile.

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Wifi aliciyi tanimadi. Uygun bir wifi alici bulmam gerekli once. Teşekkürler
Ben evde atıl duran bir wifi alıcıyı bağlayıp denemiştim. O yüzden herhangi bir wifi alıcı işinizi görür demiştim, demek ki olmayabiliyormuş, benimkisi tesadüf olmuş, rica ederim.

serkan77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba necvox 9933 takılı aracımda.telefon görüşmelerinde sesim karşı tarafa çok az gidiyor.bunun için ne yapabilirim