Necvox Destek

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.necvox.com.tr
Navigasyon kartını tekrar tanıtmak gerekebilir. Kullanıcı adımın üstüne tıklayıp açılan pencereden özel mesaj bölümüne girip telefon numaranızı yazın gönderin sorunu çözmeye çalışalım.

baran1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Navigasyon kartını tekrar tanıtmak gerekebilir. Kullanıcı adımın üstüne tıklayıp açılan pencereden özel mesaj bölümüne girip telefon numaranızı yazın gönderin sorunu çözmeye çalışalım.
Çok teşekkür ederim. telefonumu göndereyim ancak şuanda ofisimdeyim araç başındayken yapmak gerek. Başka bir zaman size de uygun olduğunda buradan yazışıp ayarlayabilirsek çok memnun olurum.

Hiç böyle ilgi alaka beklemiyordum gerçekten çok şaşkın ve çok mutluyum şu an.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Çok teşekkür ederim. telefonumu göndereyim ancak şuanda ofisimdeyim araç başındayken yapmak gerek. Başka bir zaman size de uygun olduğunda buradan yazışıp ayarlayabilirsek çok memnun olurum.

Hiç böyle ilgi alaka beklemiyordum gerçekten çok şaşkın ve çok mutluyum şu an.

@BARAN_A hocam Necvox ile sitemiz üzerinden destek anlaşmamız mevcut sağolsun @necvoxsocial hocam bizleri üzmeden sürekli yardımcı oluyor. Kaliteli marka anlayışı bunu gerektiriyor tebrikler @necvoxsocial hocam.

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.necvox.com.tr
@BARAN_A hocam Necvox ile sitemiz üzerinden destek anlaşmamız mevcut sağolsun @necvoxsocial hocam bizleri üzmeden sürekli yardımcı oluyor. Kaliteli marka anlayışı bunu gerektiriyor tebrikler @necvoxsocial hocam.

Müşteri memnuniyeti bizim için 1. sırada. Ne kadar çok problem çözüp kullanıcılarımıza ulaşınca mutlu oluyoruz. Yardımcı olabiliyorsak ne mutlu bize. Böyle bir imkan verdiğiniz için biz teşekkür ederiz.

baran1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Berkin

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
@necvoxsocial Dün aküyü değiştirim. Ayarlardan tarih ve saati yeniden ayarladım sonrasında. Tarih konusunda sıkıntı yok ama saat bir türlü ayarlanmıyor. Navigasyon menüsünde saat düzgün ama radyo, bluetooth yada usb den müzik dinlerden benim ayarladığımdan farklı. Karıştırmadığım yer kalmadı bir türlü düzeltemedim. Necvox black edition kullanıyorum. Saati düzeltmek için ne yapmam gerekiyor?

yigit2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba aracımda nocvox 1033 kullanmaktayım sorunsuz çalışırken dün aracımı çalıştırdığımda opel logosu çıkıyor ses açıp kapama etkin fakat NECVOX ana ekranı açılmıyor . resetledik yine aynı aracın kutup başını çıkarıp taktık yine aynı ne yapmam gerekli teşekkürler ..

yigit2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba aracımda nocvox 1033 kullanmaktayım sorunsuz çalışırken dün aracımı çalıştırdığımda opel logosu çıkıyor ses açıp kapama etkin fakat NECVOX ana ekranı açılmıyor . resetledik yine aynı aracın kutup başını çıkarıp taktık yine aynı ne yapmam gerekli teşekkürler ..

yigit2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar

Necvox Teknik Destek ekibindenim. Necvox ile ilgili sorunlarınız ve sorularınız için burdayım.Bu başlık altından sorularınızı alabilirim , İyi Forumlar .. :)

yigit2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et