Necvox Destek

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
ÖMER BEY WATSAPTAN SİZE VİDEOSUNU GÖNDERSEM YARDIMCI OLURMUSUNUZ.5065414694
Video'yu foruma yüklemeniz, sorunun daha fazla kişiye ulaşarak daha çabuk çözüme kavuşmasını sağlayacak ve (çözümün de forumda paylaşılması halinde) ileride aynı sorunu yaşayan kişiler için yol gösterici olacaktır.

Bu konuyu whatsapp'tan görüşmek bulunduğumuz ortamın doğasına aykırı. Hepimiz sorunumuza çözüm aramak ya da buna muktedirsek sorunu olana çözüm üretmek için buradayız.
Videoyu buraya yüklemenizin daha doğru olacağı kanaatindeyim.

Alttaki dosya ekle kısmından video ekleyebilirsiniz.

Bu arada konunun uzmanı olmadığımı, bu işlerle uğraşmayı seven biri olduğumu ve sorununuzun çözümü ile ilgili elimden gelen ne varsa çekinmeden yapacağımı bilmenizi isterim.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Hasip ve Murat

fozturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba benim de sadece sd card da müzik veya video oynatılırken ses gidiyor. bazen kendi kendine gidip geliyor. necvox dvn 1079 modelini kullanıyorum.

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Merhaba benim de sadece sd card da müzik veya video oynatılırken ses gidiyor. bazen kendi kendine gidip geliyor. necvox dvn 1079 modelini kullanıyorum.
Sd kartınızdaki videoyu oynatırken sadece videonun sesi kesilip, video oynamaya devam mı ediyor? Yok video sesi kesildiğinde video da kapanıyorsa sd kartta sorun var demektir.

Müzik çalar için de aynı şey geçerli, ses kesildiğinde müzik çalar görsel efektlerinin durması, parçanın ilerleme durumunda bir hareket olmaması, pause durumuna vb geçmesi gibi bir durum yaşıyorsanız kesinlikle sd kart arızası. Sd kartı değiştirip deneyebilirsiniz...

Ben usb kullanıyorum, durup dururken kesilmeler oldu, hatta usb'de bulunan tüm parçalar silindi birkaç kez(virüs diye tahmin ediyorum). Usb belleği değiştirtikten sonra çözüldü çok şükür...

Pek ihtimal vermiyorum ama ses kesilip, ekrandaki görseller devam ediyorsa, kablo bağlantıların kontrol edilmesi, yazılım yenilenmesi vb gerekebilir. O zaman, necvox'dan destek almalı ve bu işlerden iyi anlayan bir montajcıya başvurmalısınız diye düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: fozturk

fozturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sd kartınızdaki videoyu oynatırken sadece videonun sesi kesilip, video oynamaya devam mı ediyor? Yok video sesi kesildiğinde video da kapanıyorsa sd kartta sorun var demektir.

Müzik çalar için de aynı şey geçerli, ses kesildiğinde müzik çalar görsel efektlerinin durması, parçanın ilerleme durumunda bir hareket olmaması, pause durumuna vb geçmesi gibi bir durum yaşıyorsanız kesinlikle sd kart arızası. Sd kartı değiştirip deneyebilirsiniz...

Ben usb kullanıyorum, durup dururken kesilmeler oldu, hatta usb'de bulunan tüm parçalar silindi birkaç kez(virüs diye tahmin ediyorum). Usb belleği değiştirtikten sonra çözüldü çok şükür...

Pek ihtimal vermiyorum ama ses kesilip, ekrandaki görseller devam ediyorsa, kablo bağlantıların kontrol edilmesi, yazılım yenilenmesi vb gerekebilir. O zaman, necvox'dan destek almalı ve bu işlerden iyi anlayan bir montajcıya başvurmalısınız diye düşünüyorum.
bu sorun sadece sd card da oluyor ve arka planda müziğin ilerlediği, videonun oynadığı bir durumda sadece ses gidiyor. daha önceki yazılarda da aynı sorunu yaşayan volkan71 acaba nasıl bir çözüm buldu veya bulabildimi. teşekkürler

hakimcell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar; Opel astra j kasa aracıma necvox marka geri görüş kamerası taktırdım... Radyo frekansalarını otomatik taratıyorum çıkmıyor... Bu bir sorun mu? Bunu nasıl çözebilirim... yardımcı olursanız sevinirim....

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Evet sorun..Bant aralığı doğrumu?Yani Lw,Mw,Am,Fm gibi Frekanslar mevcut..Am veya Fm bandında arama yaptınızmı acaba?

fatihseren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu sorun sadece sd card da oluyor ve arka planda müziğin ilerlediği, videonun oynadığı bir durumda sadece ses gidiyor. daha önceki yazılarda da aynı sorunu yaşayan volkan71 acaba nasıl bir çözüm buldu veya bulabildimi. teşekkürler
Merhaba bendede aynı sıkıntı var sd kartta veya usb de parça çalarken ekranda görüntü var parçanın ilerlediğini görüyorum fakat ses yok.Siz problemin çözümünü bulabildiniz mi? Teşekkür ederim.