Necvox Destek

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.necvox.com.tr
Merhaba Arkadaşlar

Necvox Teknik Destek ekibindenim. Necvox ile ilgili sorunlarınız ve sorularınız için burdayım.Bu başlık altından sorularınızı alabilirim , İyi Forumlar .. :)

husooz

Yönetici
Başkan
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Merhabalar;
Çok iyi oldu aramızda olmanız, paylaşımlarınızı bekliyoruz.

• Beğen
Tepkiler: necvoxsocial

chrn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
J kasa için satılan anc 380 modeli hakkında ekran görüntüsü paylaşabilirmisiniz yada video. Netde bu modelle ilgili montajı yapılmış bi cihaz tanıtımı bulamadım.

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.necvox.com.tr
anc 380 modelini artık üretmiyoruz ve satmıyoruz.Yeni versiyon olarak Dvn-A 1033 var..

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Piyasada bu an380 patlaması var özellikle facebook gruplarında geçen hafta aşırı derecede satıldı bu cihaz. Problemli bir cihazmı ?

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.necvox.com.tr
Cihazların bizim tarafımızdan üretimi artık yok.İnternetten veya gümrükten alınan cihazlarla çok karşılaşıyoruz bunlar hep bizim etiketlerimiz basılmış taklit cihazlar.Bizim cihazlarımız sadece opel yetkili bayilerinde takıldı ve üstünde seri numaraları ve ilgili etiketler mevcut.Piyasaya yeni sürülen taklit cihazlar facebook ve alışveriş sitelerinde çok dönüyor ama bunlarla ilgili hiç bir alakamız yok.

chrn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anc 380 modelini artık üretmiyoruz ve satmıyoruz.Yeni versiyon olarak Dvn-A 1033 var..
Benim anlamadığım sizin şuan satmıyor olmanız önceden sattığınız bir cihaz hakkında bilgi vermenize neden engel oluyo. ben burada biraz art niyet var gibi anlıyorum. Faruma girip "necvox" hakkında yardım edicem diyosunuz sorulan cihazı artık satmıyoruz diyosunuz. Yani satışda olmayan cihazınızla ilgili bilgilerinizidemi siliyosunuz.

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.necvox.com.tr
Cihazların bizim tarafımızdan üretimi artık yok.İnternetten veya gümrükten alınan cihazlarla çok karşılaşıyoruz bunlar hep bizim etiketlerimiz basılmış taklit cihazlar.Bizim cihazlarımız sadece opel yetkili bayilerinde takıldı ve üstünde seri numaraları ve ilgili etiketler mevcut.Piyasaya yeni sürülen taklit cihazlar facebook ve alışveriş sitelerinde çok dönüyor ama bunlarla ilgili hiç bir alakamız yok.

Benim anlamadığım sizin şuan satmıyor olmanız önceden sattığınız bir cihaz hakkında bilgi vermenize neden engel oluyo. ben burada biraz art niyet var gibi anlıyorum. Faruma girip "necvox" hakkında yardım edicem diyosunuz sorulan cihazı artık satmıyoruz diyosunuz. Yani satışda olmayan cihazınızla ilgili bilgilerinizidemi siliyosunuz.

Bakın sadece bizim sattığımız cihazlara destek oluyoruz.Yukarıda tekrar alıntı yaptım. X bir yerden alınan Necvox markalı ürünler bize ait değildir.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Aslında olay kısa ve net Türkiye Distribütor üzerinden temin edilen cihazlar için destek sağlanıyor. Herhangi bir şekilde ülkeye giriş yapmış ve taklit ürünler için malesef destek yok doğrumu anlamışım ?

• Beğen
Tepkiler: necvoxsocial