Necvox Destek

utkahan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
halbuki tanıtım videolarında necvox android multimedya ile iphone bağlantısı yapıyorlar, @necvox bilgilendirirse daha iyi olacak sanırım.

mmercetin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Serviste montajı necvox'dan bir çalışan yaptı. Cihazın özelliklerini anlatırken mirrolink için sadece android uyumu olduğunu söyledi. Iphone uyumu için çalışma güncelleme var mı diye sorduğumda daha bir şey yok demişti. Tabi bunlar Haziran ayında yaptığımız konuşmalardı, en güncel bilgiyi necvox verecektir.

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.necvox.com.tr
Merhaba,
2011 Astra J aracıma yetkili serviste Necvox Black Edition ürününü Haziran ayında taktırdım. Ancak cihazın saati sürekli ileri saati gösteriyor. (Örn: mevcut saat 13:20, cihaz 13:40 gösteriyor.) Ayarlardan otomatik ayarı da kapatıp yeniden saati ayarlamama rağmen bir süre sonra bozuluyor. Neden kaynaklanabilir? Servisi aradığımda necvox ile görüşmemi söyledi.
Teşekkürler

Yazılımsal bir sorun gibi gözüküyor. 0850 222 3773 numaradan merkezimize ulaşırsanız yardımcı olabiliriz.

Merhabalar, astra j aracıma multimedya olarak yetkili servis necvox önerdi, merak ettiğim ise dvn-a 1033 modelinde iphone için mirrorlink bulunuyor mu acaba?

DVN-A 1033 modelinde Mirrorlink Mevcut. Dva-S 9933 modelinde sadece android işletim sistemi için var. Videosu ;

baran1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba;
Yeni aldığım aracımda Necvox marka multimedia sistemi var, bu sistemin modelini nasıl anlayabilirim? bana oldukça karışık geldi ve araçta kullanım klavuzu da yok. 2013 model araç.

Berkin

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba;
Yeni aldığım aracımda Necvox marka multimedia sistemi var, bu sistemin modelini nasıl anlayabilirim? bana oldukça karışık geldi ve araçta kullanım klavuzu da yok. 2013 model araç.
Ana menüden ayarlara geldiğinizde orada model numara bilgisi olan yer var. O numarayı foruma yazarsanız @necvoxsocial yardımcı olacaktır diye tahmin ediyorum. Bende kutusundan köpüklerine kadar duruyor :)

baran1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ana menüden ayarlara geldiğinizde orada model numara bilgisi olan yer var. O numarayı foruma yazarsanız @necvoxsocial yardımcı olacaktır diye tahmin ediyorum. Bende kutusundan köpüklerine kadar duruyor :)
Teşekkürler,
Ayarlar-->info kısmında aynen şu yazıyor. D200M/MAIN8972/100504E26
Sadece radyosunu çalıştırabiliyorum aracın, navigasyon a tıklayınca Software bulunamadı diyor?

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.necvox.com.tr
Merhaba;

Teşekkürler,
Ayarlar-->info kısmında aynen şu yazıyor. D200M/MAIN8972/100504E26
Sadece radyosunu çalıştırabiliyorum aracın, navigasyon a tıklayınca Software bulunamadı diyor?

Varsa anamenü resmi atabilirmisiniz ?

baran1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
20171010_131827_zpsld7gqmrg.jpg