necvox 9690 kullanan varmı

asiherif

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracıma necvox 9690 almak istiyorum vecktraya takan kullanan varsa nederece uygun olum olmadığını öğrenmek isterim sorun yaratıyormu veya kurulumunda promlem çıkarıyormu yani yerine rahatlıkla takıyabiliyormu

mvk0571

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
asiherif' Alıntı:
arkadaşlar aracıma necvox 9690 almak istiyorum vecktraya takan kullanan varsa nederece uygun olum olmadığını öğrenmek isterim sorun yaratıyormu veya kurulumunda promlem çıkarıyormu yani yerine rahatlıkla takıyabiliyormu

bende var arkadaşım ve çok memnunum ayrıca. yalnız özel çerçeve yaptırman lazım o konuda ben sana yardımcı olablirim.

asiherif

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha önce takip etmiştim ama ikinci el olarak düşünüyorum ne derece sağlıklı olur bilemiyorum hoş bulunduğum yerde onu bulmamda çok zor zaten ayrı bir tesisat istiyormu yoksa üzerindeki tesisat yeterlimi

mvk0571

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
asiherif' Alıntı:
daha önce takip etmiştim ama ikinci el olarak düşünüyorum ne derece sağlıklı olur bilemiyorum hoş bulunduğum yerde onu bulmamda çok zor zaten ayrı bir tesisat istiyormu yoksa üzerindeki tesisat yeterlimi

Arkadaşım ben elektroniğin 2. elini hiçbir zaman almam. ben sıfır aldım. bir arkadaşım vasıtasıyla 1450ytl aldım. piyasa fiyatı 2850ytl olarak biliyorum. ayrı bir aparata gerek yok sadece çerçeve yaptırman gerekiyor. ben onu 100ytl ye ankarada yaptırmıştım. ama şimdi bir arkadaşım 60ytl boyalı hali ile temin edebiliyor...

taha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1000 ytl'ye 2. eli var alınırmı acaba?

policeman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım gittigidiyor.com da var bende düşünüyorum ama şu an maddi durumum yeterli değil sadece bakınmakla yetiniyorum. 680 ytl.ye kendi fotolarını koymuş cihazın gayet temiz görünüyor ama içini de bilmek lazım her ne kadar açılmamışda olsa. istanbulda oturan arkadaşlar yardımcı olur sanırım alman konusundan en azından elden teslim alırlar görürler cihazı.

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o markaya o kadar para verilmez iş bilir bi elektironikcide o cihazı tavsiye etmez en azından ben araştırdım öyle dediler o paraya daha kalite marka alına bilir üyelerimizden hasang 1400 ytl taksitli kenwood aldı sıfır iyi araştırmanızda fayda var

aker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o markaya o kadar para verilmez iş bilir bi elektironikcide o cihazı tavsiye etmez en azından ben araştırdım öyle dediler o paraya daha kalite marka alına bilir üyelerimizden hasang 1400 ytl taksitli kenwood aldı sıfır iyi araştırmanızda fayda var

kesinlikle katılıyorum.

Önceleri navigasyon ile birlikte kullanmak için bişey düşünüyordum. Türkiye'de yazılım bulamayınca ebay den [SIZE=-1]JVC KW-AVX 706 aldım. kargo dahil 780$ 'a geldi. 50 YTL çerçeve yaptırdım.

kwavx706.jpg

HPIM0009.jpg

[/SIZE]

Son düzenleme: