ne insanlar var

canım opelim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba dün akşam üzücü bir olayla karşılaştım vede sizlerle paylaşmak istedim.
dün işten geldim ve arbamı yıkatmak istedim. arabaya bindigimde ön camın sag taraftan sivri bir cisimle vurulup patlatıldığını gördüm.:mad:
ne kadar moralimin bozuldugunu anlatamam ne isterler anlamam aradadan.:sopa: servise sordum cam 320 tl oldugunu ve işcilikle beraber 370 tl ye degiştirecegini söyledi.
camı orjinalmi yoksa piyasada bulunan normal oto camcılarında mı taktırsam fikriniz nedir acab

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yakın zamanda çatlak olan ön camımı değiştirdim. doraglas marka 190 lira dedi, 150 lira cam + işçilik olarak anlaştık. memnunum ;)

ama dışarıda yaptıracaksanız özellikle başında durup tembihleyin takan kişiye. dikkatli ve bolca silikon sürsün. benim başıma gelmedi ama bir çok kişi biliyorum ön cam değiştirmiş ve içeri sürekli su alan.

geçmiş olsun.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun abi. geçen hafta dayımın arabadan bası çaldılar camı kırdılar. sezonun ilk yarısında arabanın konsolunda fenerbahçe atkısı var diye insanlıktan nasibini almamış birisi arabanın ön camını param parça etmişti. ne diyelim allah ıslah etsin...misli misli çıksın hepsi...
eğer imkan varsa orjinal taktırın ben droglass taktırdım sıkıntım yok ancak yazın ne olur bilmiyorum. astranın camını değiştirmiştik güneş vurunca kendimi görüyordum. çok sıkıntı yaratmıştı. droglassta şimdilik bir sıkıntımız yok...
scaled.php

Son düzenleme:

carlossertvurdu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kasko varsa yılda bir defaya mahsus anlaşmalı yerlerde ücretsiz değişiyor, kontrol edin..

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Cavit geçmiş olsun, tanıdığın camcı yoksa bizim bir arkadaş var, en azından bir fikir veya fiyat alabiliriz.

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Korkak insan mala saldırır.Cesur insan yüz yüze meselesini halleder.

Kadahorlu61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun. 2010 senesinde benim vectra c ninde başına aynı olay gelmişti. çok sinir bozucu. kasko yoktu benim. sizin varsa değiştirebilirsiniz.

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cavitçim çok geçmiş olsun.

Kaskon varsa kaskodan değiştir eğer yoksada orjinal alsan daha iyi olabilir. Sinan yan sanayi taktı tribe girdi gitti orjınal taktı. Harelenme dalgalanma varmış. Hepsinde olcak diye birşey yok tabi.

scorpion49hgc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinal

Orjinal taktır.Camda görüntü bozukluğu ve harelenme olabilir.Bazen de yanlış büyütüp küçültme olabilir.