ne insanlar var

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
abi yan sanayi cam parlama yapar ses geçirir.orjinal camı yetkili serviste değiştirmeni tavsiye ederim.

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun üzüldüm.Sigortan yok mu ? Yılda 1 defa ücretsiz değiştiriyor ön camı sigorta.

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun üzüldüm. Bence en iyisi orjinali.

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun. Özellikle ön cam için imkan oldukça orjinalini takmak taraftarıyım.Dikkat meselesi tabiki ama yansanayi ön camların çoğunu 4 -5 metre uzağından çok rahat farkedebiliyorum.

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oncelikle gecmis olsun gercekten cok sinir bozucu bisi ne desek bos... cam degistirme konusuna gelince maddi durumunuz el verirse tabikide orjinaliyle yetkili servisinde degistirmek daha mandikli... ha saglam bi tanidiginizda varsa usta ozamanda orjinaline gerek kalmadan yaptirabilirsiniz

efsane66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun taktırmasanız da olur ancak su geçirme ses alma gibi şeyler oluyosa eğer değiştirmenizi ve gm olmasını tavsiye ederim..sizin yine sadece cama zarar vermişler,gecen günlerde arabanın yanından boynuzlu biri geçti galiba boynuzu takılmış insan evladı olmadıgı kesin ama zararını ben gördüm sol iki kapının kuşak üstünü çizmiş bende çok sıkılıp sinirlenmiştim ama böyle bir durumla karşılaşmadıgınız için de şanslısınız tekrar geçmiş olsun cam değişecekse de orjinal olsun saygılar

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
gecmış olsun kardesım kaskon varsa orjınalı ıle degıstırd kaskon yoksada orjınal taktır yansıma yapar mıden bulanır gece farlar gözune alır hızı gösterır yan sanayıden uzak dur