Kia Rio Deneyimim.

seagate

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araba dediğin sallı olacak bende kullandım rio yu bisiklete binmişim gibi geldi kendimi güvende hissedemedim bir arkadaşıma da 2011 clio vermiş şirketi en boş olanından bindik yağmur yağıyordu tavandan takur tukur ses geldi dedim bu nedir arkadaşım izolasyon yok abi bunlarda dedi. Bu işler tercih meselesi beğeneni de var beğenmeyeni de arkadaş beğenmiş. Ne demişler zevkler ve renkler tartışılmaz :)

caliman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
21.ci yüzyılda hala çalıntı tasarım yapan kişiliği oturmamış bir firmayla opeli neden kıyas yaparsınız ki anlamıyorum ceratosu döküküyo sorento mükemmel baksan motoru 200000 km gidiyor.hala nedir bu uzakdogu japonculuk anlayamadım ha bide gizli bmw ciler var forumda onlara da laf yok

Yani bir araba daha yeni çıktı firma yeni diye almazsın tamam ama bu firma yıllar yılı kendini şekillendirir belli bi çıtaya oturtur mesela arkasından sulanarak bakılan audi 1960 larda gariban bir firmaydı.ama kia hundai öyle değil bir bakmışın fx cupe cıkarır bir bakmışşın abs si olmayan accent satar.istikrar yok yani ben paramı kiaya asla gömmem

kia bi araba daha çıkarmış k2 diye önden saab 93 arkadan reno latitud;)
paylaşıyorum

http://www.modifiyem.com/haber-kia-k2-6668.htm

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok tav oldum ben bu rioya gidip bi test sürüşü patlatayım bari :D

seagate

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
21.ci yüzyılda hala çalıntı tasarım yapan kişiliği oturmamış bir firmayla opeli neden kıyas yaparsınız ki anlamıyorum ceratosu döküküyo sorento mükemmel baksan motoru 200000 km gidiyor.hala nedir bu uzakdogu japonculuk anlayamadım ha bide gizli bmw ciler var forumda onlara da laf yok

Yani bir araba daha yeni çıktı firma yeni diye almazsın tamam ama bu firma yıllar yılı kendini şekillendirir belli bi çıtaya oturtur mesela arkasından sulanarak bakılan audi 1960 larda gariban bir firmaydı.ama kia hundai öyle değil bir bakmışın fx cupe cıkarır bir bakmışşın abs si olmayan accent satar.istikrar yok yani ben paramı kiaya asla gömmem

paylaşıyorum

Zaten çin pazarına çıkarmış Çinliler taklit olmadan mal almıyorlar :)

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
venga sür hacı sürmüşken 1.6 128 hp :D
valla kia bayii kovalayana kadar ne var ne yok hepsini süreyim diyorum :D

şaka maka bi ara gidip alıcı gözle bakmak istiyorum ama alıcı değilim ondan yanaşmıyorum fazla :rolleyes:
sonra canım çeker bişi olur :D

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

paylaşıyorum

ya hacı şu yazdıklarından hiç bişey anlamadım ben :D ne demek istedin bi özet yapsana :D