Navigasyon hakkında yardım

legendsforever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 1 haftaya kadar aracımı alacağım ancak navigasyon anlamında yardıma ihtiyacım var.

Orjinal navigasyon(sanırım navi600) ara yolları göstermediğinden ve geri görüş kamerası takılamadığından bende navigasyonsuz almaya karar verdim aracı(sanırım cd400). Ancak daha sonra taktırmak istediğim bu pakette yardımınıza ihtiyacım var.
Takip ettiğim kadarı ile iki marka var, Necvox ve Cyclone. Bu hususta tavsiyenize ihtiyacım var. Deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz lütfen?

Saygılar.

metlife

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Navigasyon hakkında yardım

Ben de şimdiki aklım olsa orjinal navi 600 alırdım. bildiğim kadarıyla navi 600 cd 500 gibi değil. daha ayrıntılı. Kaldı ki orjinal olduğundan gerek arayüz gerekse donanım olarak bahsettiğin aftermarket çin ürünlerinden çok çok daha kaliteli. Eğer orjinal navisiz aracı sipariş ettiysen de en azından yeni android tabanlı cihazları bekle. Bahsettiğin necvox cylone for-x vs hepsi windows ce tabanlı ve toplam maliyeti 80 dolar olan cihazlar. Beraberinde getirdiği sorunları da cabası. Ya orjinal al ya da androidi bekle derim.

legendsforever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

orjinal navi600 ve geri görüş kameralı bir araç var bayinin elinde. tavsiye eder misiniz ?
Not: aracı sadece istanbul içinde kullanacağım extra durumlar hariç. Diğer illerde sokakları göstermemesi işin aslı pek umrumda değil şahsen. İstanbul performansı yüksekse bu cihazın ciddi şekilde alacağım aracı değiştirmeyi düşünüyorum. Henüz kredisi çıkmadı çünkü

metlife

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geri görüş varsa ve sadece istanbul içinde kullanacaksan navi 600 al kesinlikle. Düşünmene bile gerek yok hatta. Zevkler tabiki kişiye göre değişir elbet ama tv ve dvd olayının son derece gereksiz olduğunu düşünüyorum ben. önemli olan geri görüş renkli büyük ekran ve navidirolması gereken. navi 600 de bunları fazlasıyla karşılayabilen cihaz. Araç da hayırlı olsun şimdiden.

Ama yok dvd film izlerim, mkv atarım tv ye bakarım bluetooth ile müzik dinlerim (A2DP olayı son derece kalitesiz müzik yayını yapar yüksek sıkıştırma nedeniyle) internete girerim diyorsan en azından Androidi bekle. 1-2 aya çıkar.

legendsforever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Dün Navi600 sistemini test etme imkanım oldu ve kullanışından pek memnun kalmadım. Navigasyonsuz olarak aldım aracımı. Nasipse haftaya işlemleri biter kavuşurum aracıma. Tavsiyeleriniz için ayrıca teşekkür ederim. Android tabanlı sistemi bekleyeceğim aracıma navigasyon taktırmak için.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

legendsforever link' Alıntı:
Dün Navi600 sistemini test etme imkanım oldu ve kullanışından pek memnun kalmadım. Navigasyonsuz olarak aldım aracımı. Nasipse haftaya işlemleri biter kavuşurum aracıma. Tavsiyeleriniz için ayrıca teşekkür ederim. Android tabanlı sistemi bekleyeceğim aracıma navigasyon taktırmak için.
hayırlı olsun greatt

star

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

merhaba arkadaşlar yeni katıldım aranıza:)benimde sorunum yolları karıştırmak:(
benim gibi acemi sürücülere uygun en uygun navigasyon cihazı hangisidir?navigasyonu seyyar olarak cama yapiştırmayı düşünüyorum..şöyle tüm yolları sesli güzel tarif edecek bir yazılım var mı?yardımcı olabilirmisiniz?teşekkürler şimdiden..