Navigasyon cihazı hk yardım.

legendsforever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba,

Forumdaki alakalı konuları araştırdım, yetmedi Mert 'ten yardım istedim ancak kararsızlıktan bir adım öteye geçemedik :) Ben kısaca istediklerimi veya istemediklerimi sizlerle paylaşayım, sizde konu hakkında deneyimlerinizi ve görüşlerinizi aktarırsanız çok mutlu olurum açıkcası.

*Ben orta konsol ve direksiyondaki tuşlarının hiçbirinin işlevselliğini kaybetmesini istemiyorum.

*Geri görüş kamerası olmalı mutlaka standart olarak.

*(aracım cosmo)Aktif olarak bluetooth kullandığımdan Sesli komut sistemi çalışmalı mutlaka.Eğer mümkünse orjinal aracın kendi bluetooth 'unu kullanmak istiyorum. Duyduğuma göre (yanlışta olabilir) ya cihazın ya arabanın bluetooth 'unu seçmek durumunda kalıyormuşuz. Biri iptal olmalıymış yani.

*Abuk hatalar olmayan stabil bir sistemli cihaz tercihim. Öyle ya; Radyo dinlerken veya navigasyon ekranında müzik çalarken arkada telefon çalar ve sistem kafayı yer, neyi açacağını bilemez vs. vs. Örnek amaçlı verdim bunu, çoğaltılabilir :)

*Hani tv 'de satılan dandik tabletlerin ekranları sağa sola yaptığında takılır ya yavaş yavaş geçer, işte öyle bi yavaşlık istemiyorum ekranda veya menüde.

*Güneşte mümkünse çok parlamayan bir ekranlı cihaz tercihim.

*Sistem olarak stabil ve hatasız (takılmayan, kilitlenmeyen) bir cihaz tercihim.

*GPS sinyali konusunda sorun yaşamayacağım bir cihaz istiyorum.

Navimaster 'ın menüsü çok hoşuma gitti. Sanki benim orta konsoldaki lcd orjinal ekranı(cosmo) kendi içine gömmüş gibi. Orjinallik bozulmadan kendi menülerini eklemiş cihaza sanki. Şu şekilde : Astra J - Navimaster araç ayar menüsü (opelsizasla.com)

Cevaplarınıza göre bir cihaz tercih edip en kısa sürede taktıracağım

Şimdiden teşekkür ederim :)

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Navigasyon cihazı hk yardım.

Video Navimaster a ait. Eğer daha fazla detay isterseniz iletişim numaralarını vereyim kendileriyle bir görüşün. Ben navimaster kullanıyorum. Tek sıkıntı mp3 ler arasında geçişi direksiyondan yapamıyorum geri kalan tüm özellikleri gayet yeterli.

gfb19871

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cyclone dan şaşma derim.Aradığın özelliklerin tamamını net bir şekilde kullanabilirsin.

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt:

Cyclone'da tv varmiydi?

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt:

Tabi normal bi full hd beklentisi icerisinde olmamak gerekiyor ama ben su arabanin far sensorune senkronize olmasina tav oldum.

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bencede cyclone bravoo

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Aydn link' Alıntı:
Tabi normal bi full hd beklentisi icerisinde olmamak gerekiyor ama ben su arabanin far sensorune senkronize olmasina tav oldum.

Evet far anahtari ile senkronize olmasi cok guzel,daha onceki aracimda kullandigim cihazda bu ozellik yoktu ekrani gece cok gozumu aliyordu

legendsforever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cyclone 'da igo var mı arkadaşlar ? Ayrıca aracım cosmo ve parazit önleyici falan takılıyormuş sanırım önceki konularda okumuştum. Bu takılınca konsoldaki usb portu mp3 okumuyormuş doğru mudur ? Ayrıca Navimaster 'da nasıl bu olay ?