Navi 600 ve Arka Görüş Kamerası

gurkein1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar,

Navi600'lü aracıma arka görüş kamerası taktırmak istiyorum. Opel kataloğunda bulunan bir ürün var. Servise sordum 500 TL civarında bir fiyat söylediler. Bir de şu linkte bahsedilen multimedya arayüzü var: http://www.carvision.nl/index.php?action=article&aid=251&group_id=10000011&lang=EN

Bu arayüzü Türkiye'de satın alabileceğim bir yer var mıdır? Fiyatı konusunda bilgisi olan var mı?

--
gürkan

canakaltun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Navi 600 ve Arka Görüş Kamerası

baska bır forumdan takıp ettıgım kadarıyla o kamera sıstemı dırek navı 600 lere baglanabılıyor

bugrakorkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
gmail.com

Ben sorduğumda sigorta panelinin değişeceği bilgisi almıştım ve sanırım 1500-2000TL civarında tutuyordu..Acaba yeni bir sistemmi geliştirdiler direk Navi 600'e takınca çalışan !!??

bugrakorkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
gmail.com

Konu güncel değil.. son bilgiler nedir acaba?

Devrim3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mokka larda halı hazırda navi600 geri görüş kamerası ile geldiğine göre eklemenin cok pahalı olacağını düşünmüyorum

bugrakorkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
gmail.com

Tahmin ve düşüncelerden ziyade :)) Herhangibir arkadaşımız acaba bir yetkili servisten bilgi aldımı onu merak ediyorum. Konuyu bu şekilde güncel tutalım lütfen.

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Konu hakkında bir gelişme var mı merak ediyorum

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Selam Arkadaşlar,

Bence kamera tamamen gereksiz, zaten arka park sensörümüz var.Engele yaklaşınca sesli ikaz veriyorken neden bir de görme ihtiyacı duyayım ki.
Ben ilk kez 2 yıl önce araba sahibi oldum ve ilk kez park sensörlü araba kullandım.Park sensörü gayet yeterli, paranızı boşuna sokağa atmayın.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

vehicle_dynamics link' Alıntı:
Selam Arkadaşlar,

Bence kamera tamamen gereksiz, zaten arka park sensörümüz var.Engele yaklaşınca sesli ikaz veriyorken neden bir de görme ihtiyacı duyayım ki.
Ben ilk kez 2 yıl önce araba sahibi oldum ve ilk kez park sensörlü araba kullandım.Park sensörü gayet yeterli, paranızı boşuna sokağa atmayın.

Görsel desteğin en faydalı olduğu zamanlar sensörün göremeyeceği kadar alçak ama tamponun altını sürteceğimiz kadar yüksek olan babalara yada kaldırımlara yanaşma anları. Birde geri geri caddeye falan çıkarken çok faydalı onu geçende bir arkadaşımın arabasında gördüm. :)

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bazen öyle yerlere yanaşacak oluyorum ki park sensörüne güvenemeyip inip kendim bakıyorum.yapılması mümkünse yaptırabilirim aracıma