nasıl yakıyorlar :/ sızce normalmi :)

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabiri caizse " Atın iyisi Arpayı Fazla Yermiş" . Eziyet çekerek 400-500 km yol gideceğime, zevk alarak max. %20 fazla yekıt parası verir zevkle dolaşırım. Ögrenciyim demişsin, biz ögrenciyken giyecek montu bulamıyorduk, yakıtını düşünüyorsan arabaya binme.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanırsam yakıt kullanımım bazı arkadasların yakıt sarfıyatından az ki BAZI ARKADASLAR ''binme'' , ''biz ögrenciyken'' gibi sert yanıtlar vermısler olsunlar , sag olsunlar yorumları ıcın tesekkur ederım :) ayrıca ayda neredeyse 3.000 ile 4.000 km yol yapıyorum malum gençlik gezmek istiyor :) ortalama süratimde 70-80 falan :)

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanırsam yakıt kullanımım bazı arkadasların yakıt sarfıyatından az ki BAZI ARKADASLAR ''binme'' , ''biz ögrenciyken'' gibi sert yanıtlar vermısler olsunlar , sag olsunlar yorumları ıcın tesekkur ederım :) ayrıca ayda neredeyse 3.000 ile 4.000 km yol yapıyorum malum gençlik gezmek istiyor :) ortalama süratimde 70-80 falan :)

Arkadşım kusura bakma fakat ayda 3000-4000 km yol yapan bi ögrenciysen ozaman yakıtınıda hesaplama. km de 15 kr bile yaksan, ayda 600 tl yakıt paran olur. boş ver arabana zevk alarak bin 800 tl yaksın.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadşım kusura bakma fakat ayda 3000-4000 km yol yapan bi ögrenciysen ozaman yakıtınıda hesaplama. km de 15 kr bile yaksan, ayda 600 tl yakıt paran olur. boş ver arabana zevk alarak bin 800 tl yaksın.
yahu zaten ben böyle kullanmaktan zevk alıyorum ki :) etrafıma bakına bakına yavas yavas :) durmam gereken yerde durarak , agaç altı gorunce hemen mangalı çıkarıp mangal yaparak :) hayat boyle guzel.. ne olacak yani fevri tavırlarla hızlı hızlı gitsem? bi yer gorebılecekmıyım _? hayır... Gezdıgımden zevk alıcakmıyım ? hayır... EEE ben ne ıcın hem fazla para verıp hem gezmemden gormemden ödün vereyım ki :) hem yanımda başkalarıda olacagından kimsenin hayatını riske atmak istemem ;) yahu ayrıca Bu yaşta kanı kaynayan birisi, nasıl oluyorda boyle bılınclı ve sakın kullanıyor tebrıkler vallahi diyeceginize resmen hıza ve asi kullanmaya itiyorsunuz :) sizi dinleyecek degilim fakat yinede yorumlarınız için tesekkur ederim... bu arada ayda 3.000-4.000 km sıcak aylarda yapılıyor ve 2-3 arkadaş benzın parasıda bölünüyor ;)

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tasaruf yapmanın en güzel yolu araca binmemek...

tesekkur ederım :) ilk fırsatta 180 kmH ulasıp karsı seritten gelen mumkunse çocuklu bir ailenin üstüne çıkacagım... Yuzunuzdeki mutlulugu görür gibi oldum:mad:
merak ettim çocugun araba kullanmasını ögrenirken ona nasıl tavsiyelerde bulunacaksın ?
sızın gıbı babalar yuzunden bu ulkede gençler trafıge cıkıp bir ton ölümlü kazalara yol açıyorlar...

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BAKIN LUTFEN;
ARABA KULLANMAYI SEVİYORUM ve BU SEKILDE KULLANMAKTAN ZEVK ALIYORUM KIMSENIN HAYATINI RISKE ATMADIGIM ICIN ISE MUTLUYUM...

babam astsubay benımde araba tutkum oldugunu bılıyor kendısı torna tesviye bolumunden makına muhendıslıgı kazanıp fakirlikten okutulamadıgı için ben üniversıte kazanınca mutlu olmus mezun oldugumda alacagı arabayı 3. sınıfım başlarken bir süprizle bana hediye etmiştir ;)
Babam çok evhamlı ve kendınden baska kımsenın araba kullanmasına güvenmeyen baskasının arabasına da binemeyen birisidir fakat ben kullanınca yanımda uyuyabiliyor bile ;) BU SEBEPTENDİR Kİ OGLUM SANA GÜVENİYORUM SANA BU ARABAYI ALIYORUM FAKAT GOZUM ARKADA KALMIYACAK YADA O ARABAYI NIYE ALDIM KI DEMIYECEGIM BUNU BILIYORUM DEDI VE O SEKILDE ALDI ARABAYI... ALKOLU SEVERİM VE GENELDE İÇERİM AMA ALKOLLU ARABAYA DAHA 1 KEZ BİLE OTURMADIM BABAMLA COK İYİ BİR İLİSKIMIZ VARDIR O İÇERSE BEN ICMEM BEN ICERSEM O İCMEZ ARABAYI ICMEYEN KULLANIR BİRLİKTE İÇERSEKTE TAKSI CAGIRIRIZ BEN BOYLE YETISTIM YAPACAK BİRSEY YOK YANLISIM YANLISIM YANLISIM VE HIZLI , AGRESIF Bİ BICIMDE ARABA KULLANMADIGIM ICIN SENDEN VE SIZDEN OZUR DILERIM...!

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
forum ahalisi olarak harbi saçmalamışız :D adam hızlı araba kullanmayı sevse suç sevmese suç :)

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sakin olun arkadaşlar. ;)

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
Olcay bey sizi tebrik ederim.Babanızada teşekkür ederim.Keşke tüm aileler çocuklarına böyle bilinçli davransalar inanın çok farklı olurdu.Sizi destekliyorum.Bozulmadan kalın.Saygı ve sevgiler