nasıl kilo alınır?

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aşağıdaki ürünün 2 aylık kutusu 140 YTL civarında. Kardeşim ağırlık çalıştığı için kullanıyor, alacaksan bilindik ve iyi bir marka al, şakaya gelmez bu işler. Ürün GNC'nin.

96_buyuk.jpg

spor salonuna düzenli gidersen. mesela haftada 3 veya 4 kere. birde weight gainer kullanırsan çok güzel kilo alabilirsin. hemde aldığın kiloların çoğunluğunu kas olarak alırsın ki en güzel kilo alma biçimi böledir. ama benim tavsiyem gnc nin bu weight gainerini kullanmamandır. gnc nin protein tozları genelde çok zor karışıyor suya onun içinde içmesi çok olay değil. prolab, hardline veya universalin ürünleri daha güzel olabilir. çalışacağın salondaki hocana sorarsan o sana daha iyi seçim yapabilir. ama bu ürünleri spor yapmadan kullanmanın bir anlamı yok.

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya bu konuya ne ragbet oldu he...2 günde 35 mesaj oldu...Bayram dönüşü neler olur kimbilir..

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yukarıdakilerin çoğunu yaptım neredeyse ama maalesef sonuç hüsran bilmediğin,güvenmediğim şeyleride vücudumu yormak hırpalamamak için denemedim bakalım bu başlıktan Hamile kalmak dışında :D değişik akla yatan bişeyler çıkacak mı :D

azizwxaziz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaderimizdir deyip boyun eğecez galiba bu kilolara.zar zor 2 -3 kilo alıyorum.çoooooooooook kolay verebiliyorum.BİRAZDA AŞK ACISI VAR BU SIRALAR.vuracam kendimi rus manitalara.yerli malından bir hayır göremedik.:)

demir-korkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaderimizdir deyip boyun eğecez galiba bu kilolara.zar zor 2 -3 kilo alıyorum.çoooooooooook kolay verebiliyorum.BİRAZDA AŞK ACISI VAR BU SIRALAR.vuracam kendimi rus manitalara.yerli malından bir hayır göremedik.:)
Yerli malı iyidir:good:tövbe yav konu nereye gitti.Ben 5sene önce 65kg.dım.Ozamanlar kilo alayım diye ölürken şimdi ise 90kg.vermek için ölüyom.Hayatta kilo almam derken bal gibi 25kg.aldım:Bence bulunduğunuz ortam,şehir önemli stresten kurtulmak lazım oda zor.Ulaşım derdi ve park sorunu olmayan ufak bir şehir:) başta kilo almak için sonrada kendinize iştah açmak için yemeğin yanında içecek (şalgam) veya turşu alışkanlık edinirseniz tamamdır bence.Ben 5 senedir paso şalgam içtim şimdide bırakamıyorum...

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sıgoş ne yaptın sen yaa..Turşu ve şalgam..Oy oy oy ..Evet katılıyorum..İştah açıcı şeyler tüketin yemekle beraber mesela..

AkAY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aranızda kilo problemi olmayan nadir kişilerden biriyim heralde 1.75 boy 83 kg. ben kendimi bildim bileli hep kiloluydum, bu küçüklükten kalma obezlikle ilgili, 17 yaşımda 97 kg'ma ulaştığımı biliyorum. iş hayatına atıldığım ilk 2 ayda 14 kg verdim sonra sabit kaldım. bnm tavsiyem sofraya otururken 1-yemek yemek bir sanattır. 2-yaşasın yemek yemek. düşüncesiyle oturursanız ve bol miktarda acı tüketirseniz(acı fazla yedirir) belki işe yarayabilir...:cool:

neonal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim ailede zayıflık genetik.diyetisyene gittim verdiği diyeti uyguladım.3-4 kilo alabildim ancak.sonra kızdım bıraktım.iştahta az tabii.kilo aldırıcı içecege karıştırılan ilaçlar var.deneyniniz varmı?
Evlenince garanti alırsınız kilo. Hem zayıf olmak da fena bi şey değildir. Kilo aldıkça kalp ve damar hastalığına yakalanma riskiniz artar. BKI ölçümü yaptırın eğer onda zayıf veya çok zayıf çıkıyorsanız o zaman özen gösterin aksi takdirde çok çaba göstermenize gerek yok.

S

selocan77

Bilgi Girilmemiş
Kilo alamama sorunu bende de var.Boy 1.86 kilo 70.Böyle olunca baya zayıf kalıyorum.Geçenlerde bir amca geldi konuşurken laf kilolara geldi bana dediki senin yaşında bende 65-70 arasındaydım 35 i geçince kilo almaya başladım dedi.Şu anda 130 kilo,boy 1.90 mış.Nasıl ama.