nasıl kilo alınır?

azizwxaziz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim ailede zayıflık genetik.diyetisyene gittim verdiği diyeti uyguladım.3-4 kilo alabildim ancak.sonra kızdım bıraktım.iştahta az tabii.kilo aldırıcı içecege karıştırılan ilaçlar var.deneyniniz varmı?

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Nedir nedir nedir hemen ssöyle lütfeeen!

kerem84

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yani en iyi diyetisyen bilir ama spor salonlarında satılan protein tozları var onları sütle karıstırıp içiyorlar amino asitlerde gene genislemeye yardımcı oluyor ama bu urunlerin kesinlikle orjinal olması lazım saglam bi salondan alırsanız tam olur sporda yapmanız lazım daha hızlı sonuc almak için. birde gece yatmadan makarna yenmesi yemeklerin bol ekmekle tüketilmesi gibi tavsiyelerde bulunuyor

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu sorun bende de var Bulg u denemiştim bi faydası olmadı bi kaç iştah açıcı(iştahımın iyi olmasına rağmen) hap denedim onlardan da iş çıkmadı bende merak ediyorum bu işin sırrı ne

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim ailede zayıflık genetik.diyetisyene gittim verdiği diyeti uyguladım.3-4 kilo alabildim ancak.sonra kızdım bıraktım.iştahta az tabii.kilo aldırıcı içecege karıştırılan ilaçlar var.deneyniniz varmı?

Arkadaşlar ben 27 yaşıma kadar 57 kiloydum..Doktor metabolizman hızlı,kolay kolay kilo alamazsın belli bir yaşa kadar dedi...
Dişerimde çürükler vardı..Tamamen ortadan kaldırdım..Bilmiyorum bunun bir bağlantısı varmı ama dişleri yaptırmam kiraz mevsimine denk geldi...Bende çekirdek yer gibi tüketiyordum kirazı..(Neyapayım seviyorum kirazı).Sanırım kanı sulandırdı ve iştah açtı ki sağlam yemek yemeğe başladım...Bu arada sigara içiyordum...57 kilodan 66 kiloya cıktım..Bundan kısa süre sonrada sigarayı bıraktım ve şuan 72 kiloyum..Bence yapay şeylerde çare aramayın,bunlar kısa süreli çözümler olabilir..Belkide ileride sorun cıkarabilir..Doğal yolu seçin...Sigara içiyorsanız zaten zayıflıktan şikayet etmeyin,çünkü bunu zaten hakediyorsunuz demektir...

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
e ben sigarada içmiyorum çürüğümde yok ama hala 66 kiloyum:)

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gökhan boyun kaç.?Yani boyunla kilo orantılı ise promlem yok zaten..Tabi tolerans olabilri 3 aşşağı 5 yukarı..Resme göre cok kötü durmuyorsun (avatar)

capuli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum ben ce dua et şanlısın zayıflık en guzelı.bızım mahalleyı bı gorsen gobekler falan :D

hakan_yucel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence bildğiniz sağlam bir spor salonuna yazılın.sağlam beslenme düzenli uyku ve kilo aldırıcı antremanla bir kaç aya sağlam kilo alırsınız diye düşünüyorum.yanınnda ek beslenme ürünleride kullanablirsniz.yüksek karbonhidrat ve protein karışmlı gainer gibi ürünler çok işinize yarar

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendekileri paylaşabilsem keşke:)hamur işive yağlı yiyeceklere ağırlık verin düzensiz yemeyi deneyin.ama bence sağlıksız kilo almış olursunuz.body yaparsanız orta seviyelerde bence güzel ve sağlıklı bir vücuda sahip olursunuz ama sakın ha karbonhidrat ve protein desteklerinden kullanmayın.kim ne derse desin, onlar kalbin çalışmasını oldukça hızlandırıyor ve orta yaşları geçince etkisini gösteriyor...