mp3 çalar ve ses sistemi

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra b var bende 96 model. bunun hoparlörleri nasıldır? ben sadece mp3 çalar alsam yeterli olur mu? ben nasıl müzik istiyorum derseniz sesin çok olması önmli değil ama temiz bir ses istiyorum. mp3 çalar olarak 2. el tavsiye edebileceğiniz bir şey var mı? 200 ytl'ye kadar alabilirim hemen mp3 çalar

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hehe yok o kadarda deil. sony veya pioneer arıyorum. ben 2. eli ucuz olur die 200ytl dedim. artık sony gt200ün spotlarına bakayım o zaman. peki benim hoparlörler kaç wtlik? birde anfi şu anda bnm arabada yok di mi_

alpasch

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir tane fm transmitter al, teybide degistirme... cillop gibi olur.
ben 9€ya kaset yerine sokulup,hersey baglanabilenlerden aldim. cok da temiz ses veriyor. ama kablo var.
fm transmitterlar da kablo yok. hem normal usb stickten de mp3 caliyor. tatli alet...

gokhan26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fm transmitter 70 ytl

alpasch' Alıntı:
bir tane fm transmitter al, teybide degistirme... cillop gibi olur.
ben 9€ya kaset yerine sokulup,hersey baglanabilenlerden aldim. cok da temiz ses veriyor. ama kablo var.
fm transmitterlar da kablo yok. hem normal usb stickten de mp3 caliyor. tatli alet...

kullanıyorum ben super ancak istanbulda sorunlu çalıştığı söyleniyor.
fm mp3 modulator 70 ytl
uzaktan kumandalısı 85 ytl.

muyesy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cd çalar

bende orjinal teyp kötü ses veriyordu kolonlardan sandım sony cd çalar taktım ses kaymak gibi oldu

EvoEreN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
s.a pionner 3050Modeli 215Ytl..Bır ust modelı 4050de 295ytldir..3050Modeli Usb ozellıklıdır.USB kartınızla ses ahenk ini artırabılırsınız..Kumandalı ve 2.yıl garantili olması extra ozellıgıdır..